Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyni mert ugy erzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyni mert ugy erzem nem vagyok eleg jo neki, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A baratom egy nagyon jo ember, szeret engem, szamtalanszor bizonyitott es most is. Tettekkel, szavakkal. Nem csak hozzam jo hanem masokkal is, nyitott, baratkozos. De meg sok jo tulajdonsaga van. Nincs is kedvem harcolni tovabb azert, hogy valtozzak mert ugy erzem soha nem leszek eleg jo hozza. O azt mondja elfogad es szeret en pedig ugy erzem hatraltatom es mellettem nem lesz olyan boldog mint egy jobb szemelyisegu lany mellett. Mit tegyek hagyjam vagy harcoljak?
2015. júl. 12. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elhagyni,hanem onbizalon,onertekelesen dolgozni kene neked.
2015. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezeken dolgozni kell de ez nem valtoztat azon, hogy o 100x jobb ember mint en.
2015. júl. 12. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.A barátod hogy bírja ezt ? Csoda hogy melletted van.
2015. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugy birja, hogy neki ezeket nem mondogatom.
2015. júl. 12. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Most szereted vagy nem?

És mint embert mint egy jó havert, vagy mint a párodat kivel együtt éled életed?

2015. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az egésznek a lényege,hogy nem vagy szerelmes belé.Ha ez így van,akkor nincs is értelme erőltetni,mert becsapod őt is,magadat is.
2015. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig naprol napra erosebbek az erzelmeim fele, nem tudom minek nevezni, de ilyet meg nem ereztem mas irant, es pedig nem vagyok tini sem.
2015. júl. 12. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos önértékelési problémákkal irány egy pszichológus! Komolyan! Tönkreteszed magad és a másik embert is!
2015. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A megallapitast koszonom, valoban tonkreteszem magam ezzel a gondolkodassal. Remelem valtozni fog ez meghozza gyorsan.
2015. júl. 12. 14:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy próbáld meg "magadba építeni" az elfogadást, azt, hogy valaki értékel, mert ebből (is) tud fokozatosan nőni az önértékelésed. De emellett célszerű saját magadon is dolgozni, akár szakember segítségével, mert az, hogy mennyire vagy értékes, szubjektív. Annyira vagy értékes, amennyire annak gondolod magad....

A barátod pedig hidd el, örül annak, ha el tudod fogadni a pozitívumokat, amiket tőle kapsz!

2015. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!