Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem lett a barátomból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem lett a barátomból, mert nem foglalkozik velem, de elhagyni se szeretném. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alig találkozunk kb. másfél-kéthetente, pedig kocsival 15 percre lakik tőlem. Facebookra, van hogy napokig fel se néz, meg se kérdi mi van velem, de még telefonon se hívna fel, hogy élek-e még vagy esetleg elcsapott-e valami. Most mindent ráfog az érettségire, de én nem hiszem el, hogy nincs két perce , hogy megkérdezze mivan, ha már nem találkozunk. Bezzeg az edzőterembe eltud tölteni minden nap 2-3 órát. Ha találkozunk mindig mondja, hogy szeret meg hiányoztam neki, de már nem hiszem el neki. Már nagyon gondolkozok , hogy kidobom, de olyan szinten párkapcsolatfüggő vagyok, hogy nem bírnék megküzdeni a tudattal, hogy nincs senkim, Más fiú meg nincs a láthatáron, mindenkit elzavartam amikor vele összejöttem. Most se beszéltünk már egy napja, én meg egész nap sírok, semmire se tudok koncentrálni, pedig egy csomót kell tanulnia fősulin. De én egész nap csak rá gondolok, hogy miért nem törődik velem.

19/L


2015. máj. 6. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd én foglalkozom veled! Na?
2015. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem lehetsz a titkos szeretőm. :P De én inkább keresnék mást a helyedben, akit elzavartál vissza lehet hívni.

Vagy keress újakat akinek tényleg fontos vagy.

2015. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pedig el kéne hagynod ez már nem kapcsolat

nehéz igen,de hamar jön más:)

2015. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2015. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
(amúgy elárulom: nem kötelező párt tartani, csak azért, hogy legyen valakid)
2015. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt. Tudom, hogy szakítani kéne, de ne nevessetek, de tényleg olyan szinten párkapcsolatfüggő vagyok, hogy ha nincs senkim én abba tuti belehalnék, akkor meg amiatt szenvednék. Mindig reménykedek, hogy hátha jobb lesz, de nem változik semmi.
2015. máj. 6. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"olyan szinten párkapcsolatfüggő vagyok, hogy nem bírnék megküzdeni a tudattal, hogy nincs senkim".. Nem gondolod, hogy ezen ideje változtatni?? Vagy szeretnél életed végéig szar kapcsolatból szar kapcsolatba ugrálni, csak mert szánalmasan nem tudsz megmaradni egyedül? Az ilyen embereknek általában ez a sorsuk.. Bocs a nyers szavakért, de az agyam eldobom ettől a hozzáállástól.
2015. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj hát ilyen helyes kigyúrt alfahímet nem fogsz találni, nektek mindig ez kell. Gyerekek ne nyáladzatok már utána, úgysem fog titeket emberszámba se venni. :D
2015. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A "kapcsolatfüggőség" egy nagyon szép szó valami más függőségre.
2015. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kukába vele ez a pasi nem szeret téged .Kapcsólat függő vahy hát mad lessz másik.pasi aki érékeli hogy vagy neki.
2015. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!