Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhagyni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok együtt egy férfival, akit a mai napig "szeretek" de nem érzem úgy hogy megengedi hogy része legyek az életének. Ö 33 éves én 19. Sztem rengeteg a körkülömbség és nem is értem miért vagyok vele hisz nem és érzem hogy szeret, csak egy biztonságot érzek és félek lépni, úgy érzem szükségem van rá de közben meg nem is érzem magam normális kapcsolatban... És héttel ezelött megimerkedtem egy fiúval akivel úgy önfeledten beszélgettünk sétáltunk, a 3dik randin lefeküdtem vele és else tudom mondani mennyire tökéletes volt egyszerre élveztünk és felejthetetlen volt, de nem merem elhagyni a másikat érte. Mit csináljak hogy ne bántsak meg senkit?

2013. szept. 8. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt a 30 éves pasit, aki egy 15,5 éves (!!!) lánnyal képes volt összejönni, egy percig sem kell sajnálj! Előtted az élet, most lépj ki! Ott a másik srác, vele minden tökéletes, miért maradnál egy rossz kapcsolatban??


A párodra meg inkább nem írok jelzőt, mert kimoderálnak -.-

2013. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AeonFLUX ***** válasza:
Hagyd el a vén fószert!
2013. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kérdésre nem válaszoltatok (ahogy én sem)
2013. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kicsit hasonló helyzetben vagyok, de azért van annyi különbség, hogy az én párom nagyon szeret és mindent megtesz értem, fantasztikus ember... És mégis gondolkodom rajta néha, hogy ki kell lépnem, de végül sose teszem meg, mert nagyon szeret és én is őt. Ha a te kapcsolatodból ez hiányzik, akkor szerintem tényleg nincs miért vele maradnod. Nekem ugyan sok kételyem volt meg néha van is (lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. de nekem volt/van miért mellette maradnom.
2013. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!