Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak mi a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mi a különbség a között amikor csak úgy barátkoztok egy lánnyal, próbáltok jó viszonyt kialakítani vele, és amikor tetszik nektek a lány/ nő szóval próbálkoztok nála?

Figyelt kérdés

Lehet nem jól értelmezhetően tettem fel a kérdést. Tehát honnan lehet tudni, hogy mikor csak úgy barátkoztok, jó viszonyt szeretnétek kialakítani a lánnyal és csak szimplán udvariasságból vagytok kedvesek és csak barátként kedvelitek, vagy mikor azért közeledtek felé és azért próbáltok minél kedvesebb, udvariasabb, figyelmesebb, viccesebb lenni mert tetszik nektek mint nő és szeretnétek tőle többet is? Milyen gesztusokat kell ilyenkor figyelni, mit kellene észrevenni, mi árul el ilyenkor titeket? Hogy ne képzeljek bele többet mint ami van. Pláne az olyan fiúknál, férfiaknál nehéz ezt szerintem megkülönböztetni, akik amúgy is nyitottak, udvariasak szinte mindenkivel. De pl. ha a srác nem annyira egyértelmű, hogy elhívja randizni, mert tegyük fel a lánynak barátja van, vagy félénkebb és ő is azt hiszi, hogy a lány is csak "barátkozik", és biztos csak vele is szimplán kedves.

Kérlek írjatok nemet és kort is, előre is köszi.



2015. júl. 13. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A pasik egy nővel nem barátkozni akarnak.
2015. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Így elgondolkodva szinte ugyan az a kettő. Talán annyi, hogy az egyiknél megdícsérem a külsejét, fizetek neki valami italt vagy hasonló. Segítőkészebb vagyok mintha csak barátkoznék. De van, hogy megmondom neki, hogy konkrétan bejön. Lehet, hogy valamivel nagyobb eltérést kellene tegyek a kettő között és akkor talán sikerülne egyet is felszedni. 21/F
2015. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Második vagyok. Egyébként én sem szoktam magamtól barátkozni, de, ha ugy van, hogy beszélgetek eggyel és külsőre nem jön be akkor lép életbe a barátibb rész.
2015. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Mivel elfelejtem, ezért előre: Férfi, '90-es évjárat.


Igazából nehéz a kérdés. Szívesen mondanám, hogy faék egyszerűen meg lehet különböztetni nálam, de sajna nem. A nőies nőkkel nőkként bánok, a fiús lányokhoz meg haverként viszonyulok, függetlenül attól, hogy bejönnek-e.


A legélesebb különbség talán csak annyi, hogy a "barát" viszonyon túlnyúló megnyilatkozásokat azoknál a lányoknál elengedem a fülem mellett (vagy viccesen reagálok rá), akiket én barátként kezelek.

2015. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen vagyunk akik egy idegen nővel akit még nem ismerük csak barátságot szeretnénk, barátból szerintem már van elég mindenkinek :)

Szóval biztos, hogy szeretne tőled többet, de ha van barátod akkor lehet h nem mer tovább lépni.

2015. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megcáfolom, mert igenis vannak, akik csak barátkoznak egy lánnyal!!

Nekem több olyan fiúbarátom is van, akik mondták, hogy nem akarnak semmit, és vannak még olyan lánybarátaik, akiktől szintén nem :)


Szerintem az a különbség, hogy ha tetszik nekik a lány, azzal általában félénkebbek :)) Vagy ha nem, akkor elhívják találkozni kettesben, gyakran hozzáérnek, szemezés, stb :)

2015. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

hát nekem ezt nagyon nehéz megkülönböztetni, mert voltak gesztusok, amikről abban a pillanatban azt hittem jelek egyértelműen (pl. kereste a szemkontaktust, sokat mosolygott, nevettetett, mindenen nevetett amit mondtam szinte, néha elkaptam, hogy engem nézett vagy vissza nézett rám amikor pont én is, ha valamit csináltam akkor többször volt, hogy azt mondta: "ez tetszik nekem" és a nevem, sokat mesélt nekem, hogy mi történt vele, meg ezek az érintések, hát nem tudom ebbe a kategóriába mi tartozik, pl. amikor sokszor úgy adott át vmit, hogy közben egymáshoz ért a kezünk.stb), de aztán otthon azt gondoltam csak bemesélem magamnak. DE nekem barátom van és ő ezt tudja, tehát ez is megnehezíti gondolom a jelek olvasását. És tudom megint ez a hülye facebook, de nektek pasiknak ha tetszik egy lány nem kedvelitek a profilképét, ha lecseréli, vagy legalább ha jóba vagytok vele és kedvelitek őt? Ő nem kedvelte,és látta, pedig látom, hogy más lány ismerőseinek, volt osztálytárnőinek szokta kedvelni. Én pedig kedveltem az övét, miért ne, én kedvelem őt, úgy is vehette mint baráttól, vagy ahogy akarta, pedig azt hittem élőben, hogy tényleg kedvel annyira, hogy ez beleférjen.

2015. júl. 15. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

6: nekem magas a fiú-lány barátság, tettem is fel egy ilyen kérdés nemrég. Nekem nem jön össze az ilyen barátság.

N

2015. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: ez a téma engem is érdekel. Az egyik munkatársam humoros volt velem néhány hónapig, érdeklődött is, hogy van-e barátom. Aztán pár hónap múlva megváltozott, bunkó lett a viselkedése. Belőle ezt váltotta ki a szerelem, mert egy másik kollégája elmondta, hogy tetszek neki. Aztán kibökte ő is, de csak humorosan. Engem viszont a pálfordulása eltaszított tőle. Igen, büntetem, lehet, egy utolsó vagyok. Kértem, hogy beszéljünk, de nem. Nekem is nehéz így, pedig van közös munkánk, amit a lehető legrövidebbre fogok.

A másik kollégám viselkedése kissé zavar, mert más előtt kifejezi, hogy imád, átkarolja a derekamat, én leveszem a kezét. Mindennap megkérdezi, hogy vagyok, megdicséri kétnaponta a ruhámat, pedig semmi különösebb nincs rajtam.

2015. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!