Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Én egy visszahúzód...

Mit tegyek? Én egy visszahúzódóbb fiú vagyok, a lány pedig népszerű ráadásul 5 évvel fiatalabb.

Figyelt kérdés
Egy lánnyal egy gyülekezetbe járunk, ott ismerkedtünk meg. Ő még csak 15 éves, én pedig már egyetemre járok. Nagyon szép lány, sokszor mosolyog rám, és jókat beszélgetünk. Mikor egyszer gitároztam neki, megjegyezte, hogy milyen szép a kezem. Én teljesen beleszerettem, viszont félek, túl nagy a korkülömbség. Nem akarom, hogy akaratlanul is bántsam, vagy azt higgye, én elvárom hogy olyan dolgokat tegyen miattam, amire még nem áll késze. Mit tehetnék? Mûködhetne a kapcsolatunk? 19 és 3/4 éves vagyok, õ pedig nemrég lett 15.

2014. nov. 9. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hát tedd fel magadban a kérdést isten ehhez mit szólna
2014. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Működni működhet .. ez rajtatok múlik.. lehet visszahúzódóbb vagy de neked kell kezdeményezni.. szerintem bejössz neki csak vár hogy kezdeményezz úgyhogy akárhol akárhogy hívd meg valahová.. és a többi majd alakul
2014. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tartós kapcsolatban az ideális korkülönbség 5-8 év a fiú javára. Így ha öregszenek, nagyjából együtt teszik azt, és 30-35 év múlva a szexuális étvágyuk is nagyjából együtt fog csökkenni. Tehát a ti esetetekben, ha tudsz rá várni, a korkülönbség nem lehet akadály. Most már csak a tökeidet kéne megkeresned.
2014. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
szent fazék inkább saját korod béliekkel barátkozz menj vissza és imádkozz még egy kicsit és korbácsold is meg magad
2014. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Miért kell leszólni azért, mert tartozom egy közösségbe? És ezen felbátorodva, felhívtam a lányt és megbeszéltem vele, hogy ha hazajöttem pénteken, elmegyünk kocsikázni. Kösz annak aki értelmes választ írt.
2014. nov. 9. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy korkülönbség
2014. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!