Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet-e vajon az a tipikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet-e vajon az a tipikus, valótlan" népszerű, helyes srác és átlagos, népszerűtlen lány" közötti szerelem?

Figyelt kérdés

Persze ha létezhetne ,akkor is olyan ritka ez ,mint a fehér holló története. Na de vajon .. tegyük fel,hogy létezik.( Félreértés ne legyen,nem érint a dolog,puszta kiváncsiság) Akkor az hogy működhetne? Mit láthat meg egy olyan srác,akinek mindene megvan ,ami elég a boldogsághoz és meg szeretik is ,egy olyan lányban ,akinek ez mind fordítva van meg. Hiszen gondolom nagyon a lány belsője nem tudná megfogni a fiút,hisz nem is beszélgetnének. Vagy mégis látna benne valamit?

Ha létezik,ha nem.Ti erről mit gondolltok? :)



2015. júl. 14. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

nem értem ki éri be kevesebbel ha beérheti többel ,de sok sikert,biztos remekül halad az ismerkedés....


és onnan gondolom mert ilyenek! volt már dolgom velük,és nem sok öröm volt benne :D


igaz szerelem,álmaidban,esetleg,főleg ha nem vagy elég jó csaj,nem fiatalon fogsz kelleni olyannak aki megkap bárkit

hogy ahelyett hogy bulizna,dugna amíg teheti,lekötni magát egy nem is túl jó nővel,hülye lenne már bocs.


ahogy írták a félénk népszerű srácoknál lehet esélyed,mert ők nem mernek jobbakkal kezdeni,és le vannak süllyedve,ha félénk akkor örülhetsz és boldog lehetsz


bár egy félénk ember hogy lehet társaság közepe,ez nekem rejtély,női logika biztos :))


de őszintén ez lenne az igaz szerelem? ez álmodozás.


aztán meg rákapaszkodnál,mert ilyen pasid még soha nem volt.....és sose tudna levakarni szinte


de sok sikert nekem aztán tök mind1,csak leírtam hogy működik,és mert én biztos nem keresném többször ilyen nők társaságát.


szerintem egy nő is legyen határozott,nagyobb szájú,vicces,és ellentétek nehezen jönnek össze ennyi

és utálom az álmodozókat,és ez még jellemző az ilyen csajokra.Hogy nem a földön járnak

ezért is lógnak ki a többi közül.


de sok sikert ettől függetlenül mondom.

2015. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Miert hozna magával ezeket, azert, mert népszerűtlen??


Attól, hogy valakinek nagy a szája nem biztos, hog képes lesz döntéseket meghozni


Hat bocs, de minden értelmes lany/no azert vágyik arra, hogy megvédje, ha a helyzet megkívánja

Akar szoval, akar erővel

Es legyen ez a lany népszerű vagy népszerűtlen...


Es képzeld, en nem azert járnék menő sráccal, mert azt akarom, hogy figyeljen rám mindenki...

Igen, lehet jo lenne, ha 1-2 ember tudna ki vagyok, de ha nem tudja hat nem tudja nem ezert fogok majd összejönni egy sráccal


Es teljesen megfelelne egy kevésbé menő srac, csak tudod sajnos a menők azok, akik bejönnek külsőre ( es mindenki abból indul ki, mielőtt megismerne rendesen a másikat)


Ezt a fajtát??

Ba**ki nem egy állatfaj vagyunk, ugyanúgy elő emberek, mint te vagy akárki mas


Es képzeld, egy népszerű csaj is elvárná, hogy törődj vele es ne csak 'legyen'


Es képzeld a népszerűtlen emberek is tudnak egy pl szeretete egy kapcsolatban...

De neked gondolom ez új


Es képzeld k***ara nem attól lesz valaki népszerű, hogy jól néz ki...

B.nom is jól öltözködik, szép, de mégse népszerű...


Az, hogy valaki pl felénk a suliban/ mag társaságban simán lehet nyitott, vicces egy kisebb létszámú közösségben


Es képzeld en sem pofazok bele mindnebe pl amikor a suliban vagyok es képzeld megis el tudom magam engedni, tudok nevetni, viccelődni, HA olyan a társaság...


Nem azt írtad le, hogy hog működik hanem azt hogy VELED hogy volt

Nem ugyanaz


Például van egy telefonod, elmondod a haveroknak, hogy képzeld nem tudok vele fényképezni vagy bármi gondot, ami nálad előjött de attól meg nem így működik a telefon

Csak nálad épp felléptek ezek a problémák...



Attól, hogy valaki népszerűtlen lehet határozott


Es nem kell hogy mindig a nőnek legyen nagy a szája...


Na igen, az álmodozás...

Képzeld MINDENKI álmodik megha ez neked fura is

Meg a népszerű lanyok is


Es igen, en is szoktam álmodozni, megis látom, es tudom, hogy mi a valóság

2015. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

hagyjuk ezeket,nagyon is élveznéd te ha máson kapaszkodhatsz :) :D


na jólvan szokásos felszínes kislány,aki szintje felől akar választani :D ez jó..te elvárod hogy nézzék el hogy nem vagy a legszebb és a legjobb,de te csak azt hajtanád.


szerintem meg mindenki maradjon rangjához méltó helyen....

és nem lennének problémáid :D


a másik meg az hogy engem ne akarj te kioktatni,mert kevés leszel

de mondjuk mit akarok,17 18 évesek ha lehettek....kerülöm élőben a velük való társalgást

2015. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves utólsó! (Már megint)

Nem köthetek bele túlságosan a véleményedbe,hiszen ez is a te szemszöged.


Annyit megkell jegyeznem azonban,hogy a mondandód fele nevetséges és undorító néhány emberre nézve! A te logikád valóban úgy működik,hogy " mindenki maradjon a vele egy szintűvel" vagy " mindenki máshol van a ranglétrán"? Hogy? Te ezt komolyan gondolltad? Ezek szerint aki kicsit is nem olyan tökéletes,mehet a földekre kapálni vagy a rabszolga sorba? Aki meg "tökéletes" ,az kapja fel a yolo sapkát? Ha ez nálad így van,akkor nem vagy több a 17-18 éveseknél.


Értem én,hogy neked a talpra esett nők vonzóak, de nem kell attól még ilyen mértékben leszólnod a más egyéniségüeket.Mindenki más. Meg aztán.. ha valaki csendes vagy népszerűtlen az életképtelen?


Mennyire kényesztettek el,hogy ilyen külömbséget látsz te az emberekben ilyen apró eltérések alapján?


Nem hiszem,hogy annyira idősebb és tapasztaltabb lennél itt bárkinél is ,főleg ilyen felfogással.


"Mindenhonnan szívják a vért" ; "Leveszik az energiát" ; "Élősködnek" Jó ég,mintha muslicákról beszélnél!


Ha kicsit is nem vagy népszerű, vízet sem tudsz készíteni és nem is tudsz élni. Ejha,ezt nevezem gondolkodásnak.


Sok sikert neked is a jövőben!

2015. júl. 18. 21:32
 15/17 anonim válasza:
100%
Bocs de a kérdés hülyeség :) Csak azért mert népszerűtlen a lány lehet hogy ő a legnormálisabb :)
2015. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
"lehet".Minden lehetőség előfordulhat.:)
2015. aug. 11. 19:34
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

# 14

Pl. az én szemszögemből nem értem, hogy milyen "tökéletesség" meg "felsőbbrendűség" esik szóba.

Az én környezetemben például a legismertebb népszerűbb emberek között sok olyan akadt, aki nem túl okos, vagy elég nemtörődöm, sőt, épp ezok akik a népszerűségüket arra használják, hogy mindig akad egy barijuk, aki bármiben segít nekik! :)) Szóval részemről egyáltalán nem értelmes megközelítés, hogy a népszerűtlenségtől lesz vérszívó az ember:)) lehet ez fordítva is.

De szeretem, mert az ilyen emberekben, a környezetemben nincs meg az, hogy lenézzenek másokat, föleg, akik okosabbak, szépek, ízlésesek hozzájuk hasonlóan, csupán attól népszerűen, hogy barátságosak, nagyszájuak, bátrak emberekkel szemben, viccesek, stb. nem azért mert a világon mindenben kiemelkedőbbek lennének másoknál, úgyanúgy megvannak a negatívumjaik.

A "népszerűség" fogalma ismertséget jelent, úgy amikor reklámozol össze-vissza mindenütt egy "terméket", és mindenkinek benneragad a fejében a termék neve. De ettől még nem tuti hogy tökéletes, szuper minősége van a reklámozott tárgynak. Erre igen sok az ellenpélda.

2015. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!