Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy első randi után úgy éreztétek megtaláltátok életetek párját?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, jól rá is b***t*m
2015. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos (még) nem...
2015. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de sajnos akkor már házas voltam...
2015. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik fellángolásnak. Életem párjával kitartunk jóban, rosszban, tudjuk kezelni a konfliktusokat, össze tudunk csiszolódni stb. ezeket megállapítani sokszor még 2 év együttélés is kevés, de ezeket te mind levetted egy randi alapján?
2015. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de később kiderült, hogy nem is tévedhettem volna nagyot. Mostani páromnál pont fordítva volt a dolog: elsőre egyáltalán nem érdekelt és csak később kezdtem érezni a vonzódást. Sokkal jobb vele.
2015. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idáig mindig igyjártam ahányszor randiztam :/
2015. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most így érzem.

Igaz, előtte már volt lehetőségem alaposan megismerni az illetőt, sokáig semleges volt számomra, később kezdett el érdekelni, mint potenciális partner.

Aztán mikor elkezdtünk találkozgatni, az első randi után úgy éreztem, hogy el tudom vele képzelni életem hátralévő részét, pedig akkor még nem is jöttünk össze, csak a következő randinkon.

2015. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!