Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vallásos fiú vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vallásos fiú vagyok és egy vallásos lánnyal találkozgatok. Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Engem nem annyira zavar az ő vallásossága, és úgy látom, őt se az, hogy én nem vagyok gyakorló vallásos, csak van egy saját értékrendem. Viszont pl. nem tudom, hogy ők mit gondolnak a házasság előtti szexről. Szerintetek mennyire gyakori az, hogy ezzel várni akarnak?
2015. júl. 16. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, van aki komolyan veszi, van aki nem. Vallás mint olyan meg ezerféle létezik, honnan tudjam ő melyiknek tagja.
2015. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a "mostani vallásosak" sem tartják már , hogy házasság előtt nincs szex. Az ember társas lény, vannak igényei, szükségletei..
2015. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom leírni, hogy konkrétan melyik felekezet, mert nem akarom, hogy esetleg ő vagy egy ismerős felismerjen. Csak annyit mondok, hogy így ránézésre (de ez tényleg csak megérzés) nem veszi annyira komolyan. A kölcsönös vonzalom meg teljesen egyértelműen megvan.
2015. júl. 16. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat ismerek aki tartja. És leírhatod, mert sokan vannak akik ugyanebben a helyzetben vannak mint te, nem olyan különleges dolog, csak abból sem fog kiderülni, mert mindenki másképp éli meg a vallását.
2015. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz hosszú életű a dolog.
2015. júl. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a szex a főprobléma, hanem az értékrenden bukik meg. Attól, hogy téged megkedvel, még ott vannak az elvei (mint minden embernek), és ezt nem lehet működtetni... tapasztalatból mondom.

Az is megoldás, hogy ha téged amúgy érdekel a dolog, és szimpatikus a közösség, ahova jár, akkor félre teszed az előítéleteket, és teszel egy próbát, elmész, megnézed. Lehet, hogy téged is megfog a dolog, mint ahogy őt, akit szeretsz szintén megfogta. Nem tudhatod.


De ha te ki szeretnéd onnan hozni akarata ellenére, vagy ő akar odavinni akaratod ellenére, akkor az nem fog működni.

2015. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyikünk sem akarja a másikra erőltetni az elveit. De az ő értékrendje miért különbözne annyira az enyémtől? Bár nem vagyok vallásos, lelki embernek tartom magam, normális értékrenddel.
2015. júl. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!