Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetem túl rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetem túl rajta magam? Borzalmasan érzem magam, de képtelen vagyok megnyugodni.

Figyelt kérdés
Egy lány barátom iránt többet érzek, amit megbeszéltünk. Ő nem tud minket elképzelni, viszont nagy szükségem lenne rá, nagyon nagy. Azt mondta, hogy csak barátként tud rám tekinteni. Hogyan viseljem ezt el? Próbálkozzak vagy hagyjam békén?

2015. júl. 14. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked milyen társra van szükséged? Olyanra, aki kompromisszumként tekint rád, nem tekint igazinak; vagy olyanra, akinek TE vagy a legfontosabb, a világ összes férfija pont közül téged választana?!
2015. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj, ismerős, csak éppen az én helyzetemben én vagyok a nő.
2015. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen benne megvan minden amit akarok és képtelen vagyok beletörődni. El akarom felejteni de nem megy. Mit tehetnék?
2015. júl. 14. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam igy,de idővel rájöttem hogy nem illenénk össze és utána már tudtam barátként kezelni.:)

Neked is menni fog csak idő kell.

2015. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne keresd,ne írj rá,és ne hívd többé. Nem kellesz neki.Hisz meg se érdemel. Találsz idővel jobbat nála. Akinek te leszel az élet.
2015. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg úgy lesz, de nem akarom, hogy ennyire rosszul érezzek miatta. Óriási veszteségként élem meg, de nem tudom miért.
2015. júl. 14. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, hogy addig fog fájni neked, míg valaki mást nem találsz. Nekem leghosszabb idő volt két év, amíg egy férfi után epekedtem, de a barátom felbukkanása után minden érzésem törlődött.
2015. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos teljesen megértelek! :( Egyik haverom akiért odavoltam éppen nemrég kosarazott ki..szoval pacsii:(( Tudom mennyire szornyu amikor megtalalod vegre azt akiben minden passzol viszont te nem kellesz nekI... az elet szivas... Viszont tanacskent annyit tudnek neked mondani h ne nyomulj! A lanyok azt csak rossz neven veszik es meg zaklatasnak fogna fel amitol a megmaradt baratsagotok is csak meg rosszabb helyzetbe kerulne. Annyit tehetsz hogy egy ideig nem keresed, megvarod h o jelentkezzen amikor mar hianyzol neki. Viszont akkor sem szabad belemagyarazni h jaj biztos azert mert szeret...csak hianyzik h beszeljen valakivel aki a baratja..sajnos tapasztalatbol mondom.. de azert drukkolok! Ha lelki támasz kell nyugodtan irhatsz privatban, egyutt szomorkodunk majdxddd 17/L
2015. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!