Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blondegirl16 :) kérdése:

Hogyan érhetném el, hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Előre szólok hosszú lesz de köszi annak aki elolvassa! :D Nos nyáron diákmunkán vagyok egy gyárban. Ott figyeltem fel az egyik pasira, akiről kiderült hogy elég rég óta ott dolgozik és ő már műszakvezető. Tipikusan az a pasi aki minden nőt megkaphatna amolyan "rosszfiú" kinézete van. Nekem nagyon bejön! :) Szemezgettem vele, nézegettük egymást aztán odajött hozzám legnagyobb örömömre és majd elolvadtam! :) Beszélgettünk, sőt egyszer segített is. Mögém állt megfogta mindkét kezem és mondta, hogy ezt így kell csinálni. Teljesen zavarban voltam és remegett a kezem... Sikerült kiderítenem róla hogy 30 éves és 8 éve(!!!) volt az utolsó párkapcsolata, amit nagyon nehéz elhinnem, mert tényleg hihetetlen jó pasi. Aztán megtörtént amiről még álmodni sem mertem: elhívott magához vacsorázni. Természetesen igent mondtam, de köpni nyelni nem tudtam. Fel sem fogtam hogy ez megtörtént. Aznap el is kérte a számom,hogy majd felhív és eljön értem. Így is történt. Felhívott,jött,és elmentünk a lakására. Egy kis lakása van de szépen berendezve. Teljesen meglepődtem,hogy valóban egyedülálló. Vacsiztunk, nagyon finomat főzött csak megjegyzem! :D Haza szeretett volna vinni utána. Mondtam neki,hogy én mást szeretnék. Ennél a pontnál elkezdtem vetkőzni lassan és elkezdtem rámászni. Nem hittem volna hogy eljuthatok vele idáig ezért nem is hagytam ki a lehetőséget,így hát megtörtént, elvette a szüzességem! :) Eleinte nem nagyon szerette volna,zavarban volt de végül végigszeretkeztük az egész éjszakát. Nagyon élveztem vele, és azt sem bántam volna ha ennyire kellek neki. Másnap együtt ébredtünk,hatalmas vigyor volt az arcomon! :D Beszélgettünk minden féléről és szóba került hogy ő és én. Azt mondta,még 16 vagyok és kb minden szembejövő srácba szerelmes leszek(ez nem igaz!), meg azt is,hogy nem olyan jó pasi ő,meg öreg már amit cáfolnék...:) Mint kiderült nagyon szerette azt a lányt akivel az utolsó kapcsolata volt, és nem akar több fájdalmat az életében,mivel így is sok volt neki! :( Viszont látom rajta,hogy jól esik neki,hogy ha velem van és nincs egyedül. Hívott reggel is és jót beszélgettünk. Este ismét találkozok vele, szóval nem tudom még mi lesz. Bízom benne,hogy lehet köztünk valami,én maximálisan szeretném!:( Mondtam neki,hogy fontos nekem és már első látásra nagyon bejött. Ő pedig ilyesmit mondott: Szép vagy, tudnálak szeretni, de félek egy kapcsolattól. Idővel szerintetek megfog tudni bízni bennem?:( Nagyon belé vagyok esve akarom őt!:( Esetleg hogy viselkedjek a mai randin? Tudassam vele, hogy ha velem lesz akkor nem kell tartania újabb fájdalmaktól,vagy még korai? Kérlek segítsetek! Köszönöm annak aki elolvasta! :)


Én 16/L Ő 30/F



2015. júl. 13. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az apád lehetne. Szerinted 16 évesen megtudod adni egy felnőtt férfinak, ami kell, főleg, ha lelkileg ilyen állapotban van? Még egy idősebb nőnek is elég nagy kihívás a dolog.

16 évesen pedig minden lánynak álompasi, aki épp bejön, még ha a közelében sincs. Fiatal vagy, vonzónak talál, kapva kapott az alkalmon. Ilyen egyszerű.

Tudom, most ezt elolvasod és azt gondolod, hogy milyen negatív vagyok, pedig nem. Pusztán idősebb, nagyobb tapasztalattal. Kérdezd meg erről bármelyik 30-as ismerősöd.

És ha azt gondolod, hogy a Te eseted más, mint a többi, akkor válaszolok: Nem.

2015. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az majd még kiderül! :) Ma is randizunk nemsokára. Viszont próbálnék mindenben mellette állni,szeretni. Rossz lehet neki teljesen egyedül. Egyébként tényleg nagyon vonzó. Magas,borostás,látni azért hogy szokott edzeni!:) Láttam, hogy több csaj is próbál a közelébe férkőzni. Vihognak előtte, hozzáérnek megtudnám őket fojtani!:( -.-" Viszont ő elhajtja őket,de velem mindig kedves és engem nem hajt el! :) Azért én reménykedek a dologban :)
2015. júl. 13. 18:58
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet belőle valami. Ha azt eléred, hogy szerelmes legyen beléd, úgy is belemegy a kapcsolatba. Add önmagad, ne akarj másnak tűnni. Ha legközelebb is elhív jó úton haladsz. Viszont ma ne feküdj le vele! Nehogy azt gondolja, hogy ez csak egy szex kapcsolat. Ne emlegesd fel, hogy bizalmatlan más nőkkel szemben. Próbáld elbűvölni :) aztán ha úgy érzed jó úton haladsz, mondd hogy más is elhívott randizni. Ez a legtöbb férfiben feléleszti a vadászösztönt. Sok sikert! :)

20/L

2015. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na hazaértem! :D Nagyon jó volt vele kettesben! Egy szál vörös rózsát, és egy doboz szívecskés bonbont kaptam tőle *.* Elolvadtam :3 Ma sétáltunk és sokat beszélgettünk. Eszében sem volt megfektetni!:) Mikor elmondtam,hogy ő vette el a szüzességem teljesen zavarban volt. Azt mondta,azt hitte hogy már rég túl vagyok rajta. Na igen, vele,pár napja...:) Nagyon rossz élete volt szegénynek!:( Szülei elváltak mikor kicsi volt, anyukája már nem él,apjával nem tartja a kapcsolatot,sokszor éhezett,iskolában mindig bántották,a 8 évvel ezelőtti barátnője egy akkor jóval idősebb valakiért dobta... Azt mondta,akkor döntötte el hogy inkább egyedül marad. Mondtam neki ez egész idáig sikerült is neked,amíg nem jöttem én a képbe!:P Mosolygott, ekkor odabújtam hozzá, ő átölelt és elcsattant az első igazi csók köztünk! Annyira boldog voltam,és most is hihetetlenül az vagyok! Kérdezte, hogy mit szeretnék tőle. Elmondtam,hogy őt,és komoly kapcsolatot vele. Mondta,csak akkor ha nem fog fájni a végén. Mondtam megegyeztünk majd megcsókoltam! :D Olyan kis félénk ha velem van, viszont a munkahelyen, hujuj...:D Hallottam már kiosztani egy két embert és akkora hangja volt hogy mindenki arra nézett :D És ahogy nézni tud ha valami nem tetszik neki hát konkrétan éget a szemeivel...:P Hmm, hát egyszerűen imádom...:P Egyébként nem tudom miért de érzem rajta hogy zavarban van,fél,ideges ha kettesben vagyunk. Ez mitől lehet? Bizalmatlan még? Összesen 4 nővel volt dolga,akik mind kihasználták. Gondolom nem sok tapasztalata van a nők terén. Mindenesetre várok még válaszokat,én is tapasztalatlan vagyok,nekem Ő az első és remélem marad is örökre!:) Ja és most akkor elvileg járunk?:P
2015. júl. 14. 00:42
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Lyally...szóval a tini lány beleszeret a sármos munkahelyi vezetőbe, aki tipikus rosszfiú, ezért rettentő mód imponál neki. Szerintem inkább kíméld meg a szenvedéstől, ne kelljen téged is elveszítenie...16 éves vagy, és rákattantál egy férfias férfira, aki imponál neked a tulajdonságaival. De mihelyst megunod, vagy találsz egy olyat, aki még ennél is jobban lehengerel, ott fogod hagyni. Persze te neeem vagy, olyan, de ide borítékolom, hogy ez fog történni.
2015. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól alakul köztetek. Szerintem ez még nem járás csak alakulgat (az lesz belőle). A fiúk kicsit lassabban mondják ki, hogy járnak valakivel (tapasztalatból mondom, de biztos van kivétel). Az hogy bizalmatlan lehet a sok csalódás miatt is, vagy a korkülönbség miatt, de mivel szeretne veled lenni egy idő után elmúlik majd :) Sok boldogságot.

a 2. válaszoló voltam

2015. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Biztos elfog veszíteni,főleg miután sikerült nagy nehezen megszereznem Őt...;) A kor nem számít a szerelemben szerintem. Mikor megtudtam,hogy 30 éves egyáltalán nem érdekelt. Azt tudtam,hogy ő kell nekem és hihetetlen,hogy ilyen közel kerültünk egymáshoz!:)


Oh köszönöm! :3 Annyira örülök,hogy járás lesz belőle,el sem tudom hinni!:D Ma is kaptam smst hogy valaki hiányzik a helyéről és neki is!:D Holnap ismét találkozunk munkában. Kíváncsi leszek ott hogy viselkedik majd velem!:) Akkor nincs más dolgom mint szeretni,szeretni és még jobban szeretni ami úgy gondolom simán menni fog az én esetemben!:) Várok rá ameddig csak kell. Nagyon szépen köszönöm/köszönjük! :) Neked is sok boldogságot kívánok az életben!:)

2015. júl. 14. 13:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem a kor a meghatározó, de azért van egy határ. Ez pont 14 év különbség, ő egy érett férfi, neked meg még ott a tojáshéj a seggeden. Na mindegy, majd meglátod úgyis.
2015. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kor nem számít a szerelemben? Akkor simán járhat egy 14 és egy 60 éves is, nem?


Szerinted miért írjuk annyian, hogy rengeteg ilyen van és mindig ugyanaz a vége? Azért, mert ez a hobbink?

Nem. Azért, mert ez a tapasztalat. 2 ismerősöm is járt már így. Jöttek újságolni, hogy megvan a tökéletes férfi, stb. Figyelmeztette őket mindenki, de senkire sem hallgattak. Aztán amikor a férfinak kínos lett, hogy túl fiatal a lány vagy komolyabban megismerték egymást és kiderült, hogy nem elég érett, akkor simán ellettek dobva. Aztán mindkét lánynak kellett jó pár év, mire rendbe tudták magukat szedni.

2015. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen érett,és imádom őt...:) Megkérdeztem tőle,hogy zavarja e a korkülönbség azt mondta,hogy egyáltalán nem! Igazán igyekszem,hogy minden jó legyen.


Azért van egy határ tényleg,de felőlem járjanak engem nem zavar!:) Ha eldob akkor így jártam. Bár nem úgy áll hozzám.

2015. júl. 14. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!