Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két ember egy férfiben? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember egy férfiben? Egy művész és egy agresszív? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha van egy srác, akiben van egyfajta kettősség? Az egyik oldala nagyon művészi, és mondhatni kicsit régimódi, romantikus, nagyon érzékeny... De van egy másik oldala, ami nagyon durva, mintha két ember lenne egy testben. Nem mondom, hogy nincs igaza, de nagyon tud fájni, és megrémiszt.

Általában az első dominál, de amikor megbántom, vagy kigúnyolom, akkor előbújik a másik, és porig aláz. Persze utána napokig próbál bocsánatot kérni...

Létezik ilyesmi?


2015. júl. 17. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen létezik, többnyire menekülni érdemes egy ilyen férfitól. Amúgy miért is bántod meg vagy gúnyolod ki?

Az első még érthető mert van, hogy megbánjuk valamivel a másikat még, ha nem is az a célunk, de a gúnyolódást nem tudom mire érted, viccből mondod neki, hogy picit húzd vele?

2015. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha idegesít, és egyszerűen így szoktam levezetni a feszültségem. Barátnőim, haverjaim nem kapják fel a vizet, nem értem, hogy ő miért?
2015. júl. 17. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. olyan emberrel, aki a bántásommal vezeti le a feszültséget, soha nem lennék együtt, nagyon gyerekes és primitív viselkedés

2. kérdés, hogy az "agresszió" mit takar, és hogy csak a te gúnyolódásodra reagál-e így


szóval először is nézz magadba, aztán meg beszélgessetek egy nagyot

ha változtatsz, és ok nélkül is durva lesz, akkor meg ott kell hagyni

2015. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Mindenkinek lehetnek jellemhibái.

2. Az agresszió körülbelül a káromkodásban, és a sárba tipráson merül ki, fejemhez vágja a hibáit, és hogy nincs jogom így viselkedni, mert épp elég nehezen elviselhető vagyok, de előfordult már, hogy elég fájdalmasan megragadta a karomat, és nem hagyta abba, mikor már majdnem sírtam.

2015. júl. 17. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos ikrek.xD
2015. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd ha te magad rendet raksz belül,és nem leszel gyenge és labilis,akkor talán lesz esélyed arra,hogy ne egy szintén labilis emberhez ragaszkodj.Mivel ő tipikusan az.
2015. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem gúnyolnám ki és nem bántanám meg. Nem tudhatod hogy miért viselkedik ilyenkor úgy ahogy. Ha mégis, szerintem kegyetlenség a részedről tudatosan fájdalmat okozni. Ha nem tudod, akkor pedig el kéne fogadnod, hogy mindenkinek van gyengepontja. Nem biztos hogy jó ötlet bármilyen okból is szórakozni vele, vagy kihasználni azt. Hogy ő miért kapja fel a vizet, az elég egyszerű: nem vagyunk egyformák.


"Nem mondom, hogy nincs igaza, de..." - Én ezt nem tudom hova tenni, ne haragudj.


Egyébként létezik ilyesmi, de csak akkor kell aggódni, ha ő nincs tisztában vele, hogy egyszer ilyen, egyszer olyan, és hogy miért.

2015. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Általában az első dominál, de amikor megbántom, vagy kigúnyolom, akkor előbújik a másik, és porig aláz." => Az nem előbújik, pici szívem... Azt te hozod ki belőle a roppant értelmes viselkedéseddel.
2015. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!