Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen a pasimnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen a pasimnak a legjobb csaja a világon? (LENT)

Figyelt kérdés

Szóval.. mivel azért viszonylag vagyunk eleget kettesben engem eléggé unalmasnak találhat, meg hisztisnek is.Szeretném elérni azt, hogy neki legyen a legjobb csaja a világon, de az én személyemben. Hogyan tudnám ezt elérni, mi az amit a pasik szeretnek egy párkapcsolatban, mit kéne tennem hozzá?

Bármiféle ötletet elfogadok!

Viszont olyan válaszokat nem kérek, amiben az van h "keressen másik csajt"



2014. jún. 18. 17:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Csak legyel onmagad. Ha igy nem tetszesz neki es meg akarsz valtozni miatta, akkor nem sok ertelme van.
2014. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Mélytorok, anál.
2014. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mr. Truth ***** válasza:
34%
Minden nap orálisan elégitsd ki hagyd hogy a szádba élvezzen utána dicsérd agyon az átlag 3 perces numeráit és a mellbimbóddal pattints neki egy doboz sört...
2014. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez az kéne, hogy a teljes személyiségedet újjáalkotni, ami ugyebár nem lehetséges. Ha te ilyen vagy akkor inkább maradj ilyen, minthogy színészkedned kelljen mellette folyton. Persze a hisztidet nem árt visszafognod, de ha ő ilyennek szeretett meg, akkor nem hiszem h változnod kéne. Olyan meg nincs, h "a legjobb csaj a világon", mivel mindenkinek mást jelent a legjobb.
2014. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szersd, tiszteld és legyél vele mindig őszinte

ha ezek megvannak, akkor már elmondhatja magáról :D

2014. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

iylenkor hol a p/csába van a íhres női büszkeségetek ha???

"ha így nem vagyok jó akkor keress mást" meg "ha így nem fogad el akkor szevasz", "ha nemtetszik le lehet lépni" "én nem tudok változni, ilyen vagyok, és nem si akarok senki kedévéért sem"

ha???? akkor most ez holvan????

álszentek vagytok!

2014. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi az őszinteséget.. .csak ezzel valahogy elmehetsz melegebb éghajlatra. Itt nem a büszkeségről van szó, hanem a szeretetről. Az egy dolog h büszke... az meg egy másik h szeret. Az egyik üti a másikat. Gondolkozz!
2014. jún. 18. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:

a kettő sose függött össze!

holmi szerelem emg szeretet, nem ássa alá a büszkeséget!!! Te gondolkozz!!! és latod maris be akarsz kvázi nyalni neki..hogy emgfelelj minden tekintetben. s ha ez emglesz, a csávezs emg otthagy tökmindgey miért..és egyedül amradsz, ki lesz kialtva az összes férfi egy senkiházi, semmirevalonak, hogy te midnent megtettél mégsem volt elég!

2014. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mr. Truth ***** válasza:
Úgy látom valaki eléggé sikertelen a nőknél...:)
2014. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
meglehetősen.
2014. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!