Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek a párja kényszeres hazudozó?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Menekülj!!


Igen, 2 hónapos kapcsolat volt, az elején túl nagy volt a rózsaszín köd. Pontosan tudtam, hogy a történetei fele sem lehet igaz de valamiért nem érdekelt.. Jó nagy hülye voltam. Azt hittem majd ha elkezdjük megismerni egymást, akkor jobb lesz. De még a vége fele is volt, hogy ugyanazt a sztorit 3 féleképpen adta elő illetve fültanúja voltam, ahogy egy olyan sztroiban hazudott, amiben én is benne voltam és nyilván tudtam, mi igaz belőle.. Kilátástalan helyzet, egy ilyen emberrel felesleges még csak beszélgetést is kezdeményezni, hiszen úgyis csak hazudni tud.

2015. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miben hazudott? Irna nekem valaki privit?
2015. júl. 18. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt egy borderline személyiségzavaros pasival dolgom, de nála a hazudozáson kívül sok egyéb más probléma is volt. Kb. 2 hónapig bírtam, de az is sok volt belőle...
2015. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen megismertem egy ilyen pasit,borzasztó mert semmit sem lehetett elhinni neki,olyanokat hazudott amit normális ember nem tenne.
2015. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hosszú kapcsolatom,eleinte egy álom volt,és csak apróbb füllentései voltak.Az utolsó időkben elfajult a helyzet,és nem csak hazudott,de meg is lopott,illetve becsapott elég durván.Lépj ki mielőbb!
2015. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!