Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szeretőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
úgy fél éve együtt vagyok egy nős férfival (albán) és próbáltam véget vetni a kapcsolatnak többször is de nem ment..próbáltam eljárni ismerkedni férfiakkal de egyszerűen nem ment...ahogy csak ránéztem valakire lelkiismeretfurdalásom lett...ráadásul a ő mondja hogy ismerkedjek de ahogy csak megemlitem neki hogy csak beszélgetek mással már nézi a telefonom ,mikor nem vagyok vele kérdi hol vagyok mit csinálok..egyszer volt hogy elmentem sétálni egy fiúval és elmondtam neki hogy hova megyek (mindig elmondom mikor kivel mit csinálok)és ahogy elköszöntem tőle már jött az sms, hivott hogy vigyázzak hogy mit csinálok..szóval eléggé féltékeny volt..most pár hétre haza ment de amikor van ideje mindig ir kérdezi hogy vagyok.küld képeket.mondta hogy amiért én elmentem sétálni egy másik fiúval ezért ő is elmehet sétálni egy másik lánnyal..de mondtam neki hogy szó nem lehet róla...iszonyúan féltékeny vagyok minden nőre aki csak ránéz..és ezt tudja jól és néha provokál is...mondja hogy szereti látni amikor féltékeny vagyok.nem voltam még ilyen helyzetben soha..és szerelmes lettem belé...és egyre jobban érzem hogy bele merülök ebbe a dologba és azon kapom magam hogy egész nap csak rá gondolok és számolom a perceket hogy mikor jön vissza...nem tudom mit tegyek
2015. júl. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennek az egésznek semmi értelme. Ő már nős, még egy nőt nem fog tudni elvenni feleségül, és nem is akar, mert nagyon kényelmes dolga van így. Otthon gondoskodnak róla, te meg szexelsz vele. Ha nem lennél, az se érdekelné, mert találna három másikat, aki ezt megteszi neki. Ha nem te, akkor majd ő fog elhajtani, amikor megunt téged.


Keress egy olyan férfit, akinek nem kell más nő, csak te.

2015. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy legyen ennek vége mert ez igy nem helyes.és hogy talál ő más lányt már holnap van olyan helyes hogy bárkit találhat-és mondta hogy nem kell neki más csak én.sirt hogy ne legyen vége...
2015. júl. 18. 18:42
 3/6 A kérdező kommentje:
egyszer észrevettem a telefonjában hogy egy lánynak ir eléggé érdekes dolgokat.kérdezte a lányt hogy mikor volt pasival utoljára stb..és mikor kérdeztem tőle hogy ez mi akkor mondta hogy ő csak játszott nem gondolta komolyan.ne haragudjak rá mert ez a lány semmit nem jelent neki és akkor ott előttem kitörölte a számát a telefonjából és kitörölte az egész beszélgetésüket és mindent..
2015. júl. 18. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
"együtt vagyok egy nős férfival (albán)" Ugye nem haragszol, hogy nem olvastam tovább?
2015. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Albániában az átlagbér 150 euró. Nem tudom milyen körülmények között élsz de lehet hogy ott te lennél a milliomos lady. Szerintem gyorsan felejsd el, már nem elöszőr olvasom ezt a kérdést itt.

Találj valami normális magyar férfit nem pedig Európa selejtjét. Ennyi erővel a szír menekültekkel is ismerkedhetnél..

2015. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
A tipikus balkáni férfitípust látjuk. Játszik veled, magába habarít, magához akar kötni érzelmileg, miközben ő nős, ráadásul másfele is cicázik és próbálkozik, rád ugyanakkor féltékeny és korlátozni, birtokolni akar. A balkáni népek ügyesen csinálják ezt, de ott más az értékrend, más a nő és a férfi megítélése is, kinek mit szabad. Ott ez a férfi, a macsó ismérve. Meg sok más déli, keleti kultúrában is. Nagyon is tudnak ők a lányokkal, nőkkel játszani. Tudják, mit akarnak hallani, hogy lehet őket minél jobban belegabalyítani egy olyan érzelmi hálóba, ami nekik nagyon előnyös. Szerintem nem kéne még sokáig vele nyomulnod, mert egyre jobban be fog szippantani ez a tudatosan felépített, fura-kusza érzelmi viszony.
2015. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!