Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a baratnömet es szerelmes vagyok a szeretömbe! Nagyon bonyolult helyzetbe kerültem es erdekelnenek a meglatasaitok?

Figyelt kérdés

Miota volt jegyesemmel szetmentünk es masnak szült gyermeket, nem igazan vagyok önmagam (mar 3 eve).


Alig ket hettel a szakitas utan, mondhatni felszedett a mostani parom. Az alomnö! Topmodel külsö, müvelt, kreativ, fantsztikus (enyemhez hasonloan beteg) humorral, megbizhato, konyhatünder es meg sorolhatnam. 10/10-es! A fiu baratai közül a felük a fel karjukat es herejüket is odaadnak erte. Es ö fülig szerelmes belem! Meg akkor is, ha nem az a nyalas/romantikus alak. Elete szerelme vagyok... mint ahogy a volt menyasszonyom volt szamomra.

Viszont egy jo ideje hianyzik a szenvedely az együttleteinkböl. Föleg a stressz miatt, de ami a mennyiseget illeti is joval nagyobb az igenyem, mint neki.


Mashol potoltam. Többször es több lannyal. Viszont nemreg megismerkedtem egy lanyt, hihetetlen szexualis kisugarzassal. Az elejen meg vissza akartam fogni magam, de teny, hogy nem alltam tul sokaig ellen a kisertesnek. Es szinte az elsö alkalommal, amikor csak kettesben voltunk, hagytam magam elcsabitani es több oran at eszmeletlenül ... Ugy ereztem, eletemben nem elegültem meg ki ennyire. A lany hihetetlenül vad, perverz es mar az elsö alkalommal hihetetlenül harmonizaltunk - miközben majtnem szetszedtük a helyseget.


Termeszetesen ujra talalkoztunk. Hamarosan bekövetkezett, ami a viszonyaim veget szokta jelenteni: "Igy nem birom tovabb! Tudom, teged akarlak, hogy csakis az enyem legyel! Nem akartam, de beled szerettem stb..." Ilyenkor be szoktam fejezni. De most nem. Nem csak azert, mert epikus a szex vele.


Ezen kivül eleg hibbant a csajszi, van egy tünderi kislanya, aki valamiert imad engem es erzelmileg is közelebb kerültem hozzajuk, mint szerettem volna. A szeretöm a megismerkedesünk körülmenyei ellenere parkapcsolatot akar velem, es legalabbis sajat allitasa szerint meg tudna bizni bennem, hiszen ha mindent megkapok töle, nem lenne okom mashol keresni...


Ugy latom, tudnek es szeretnek hüseges lenni, de jelenleg nem vagyok lelkileg eleg erös, hogy ellenalljak a kisertesnek. A baratnöm tökeletes feleseg es csaladanya lenne... csak a szenvedelyesseg hianyozna. A szeretömet meg nem ismerem elegge, de annak ellenere, hogy neki is jelenleg minden összejött, es annak ellenere, hogy mondogatja, hogy többet akar, tavolsagot tart erzelmileg, mert nem szeretne serülni... Marpedig, ha nem döntök mellete, fog! A baratnöm meg összetörne, ha elhagynam-ahogy en is, amikor szakitottam jegyesemmel...meg akkor is, ha ezt senki nem latta rajtam es par nap elteltevel ujra parkapcsolatban talaltam magam. Hozza tartozik, hogy csaladom is imadja es az ö csaladja szinte csaladtagkent kezel. Tudom kezelni a sajat fajdalmamat, de azt nem, amikor masoknak okozok! Legszivesebben kolostorba vonulnek... de tudom, hogy max. 3 nap utan az apacakat füznem...


Termeszetesen lehet itelkezni, de akkor kerek melle ertelmes tanacsot is!



2013. dec. 5. 11:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
52%

Barátom ez patt helyzet.

A 10/10-es konyhatündért szereted ne ellaposodott a dolog, új izgalmakra vágytál meg hajtottál egy másik nőt akivel valami érzelem kialakult. Ha elveszíted a 10/10-es konyhatündért /nagy rá az esélyed így/ akkor is lesz kit kezelni, de van rá egy fánkom, hogy 3 éven belül Ő fog otthagyni téged. Miért? Mert vagy, "perverz" az ilyen csajoknak álltlában -persze vannak kivételek- kapuzárási pánikig más-más répa kell.

Mond el őszintén a ki konyhatündérnek, hogy mit tettél, vidd el nyaralni ha megbocsájt, aztán tervezzétek újra a kapcsolatot.

Sok sikert!

2013. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
52%
1-es voltam... bocsi a hibákért de a billentyűzetem beadta a kulcsot :@
2013. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%

Azért azt vedd be a pakliba, hogy mostani szeretőd most még éppen nagyon teperni akar érted, barátnőd meg talán azért nem különösebben, mert úgy érzi, hogy így is eléggé örülhetsz neki.


Tedd fel magadnak a kérdést hogy, ha a mostani csaj szenvedélyessége is kissé megkopna, akkor összességében melyik mellett lennél boldogabb, melyik a számodra értékesebb nő, a számodra lényeges prioritások szerint (pl. szépség, kulturáltság, családi háttér, jellem, iskolázottság, gazdasági versenyképesség...)

2013. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
79%

én kitenném a 10/10-est és összejönnék a perverzzel.

de szerencsére nem vagyok a helyedben, mert nem vagyok ilyen ganaj ember :)

2013. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%

lődd le magad


ezt a nőt meg ne kínozd, hagyd el. ha összetör az is jobb neki, mint ilyen értéktelen emberrel mint te

2013. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, én is hasonlóban vagyok. a 3. válaszolóval értek egyet, persze más kérdés hogy ettől még alkalmazni, saját életbe átültetni meggyőzően nem tudom... Ha a menyasszonyod az álomnő, a szerető hozzá képest - külsőségekben milyen? Nem tartozik ide, tudom, csak érdekel :D
2013. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
3-as jól beszél. Hámozd le a szexet, a szépséget, a külsőt a kapcsolatról. Azt a nőt válaszd, akivel szívesen unatkoznál is együtt. Komolyan.
2013. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Imola Ágnes ***** válasza:
95%
Te barátom félsz boldog lenni. Épen ezért elcs*szed a kapcsolataidat. Állj a sarkadra, és dönts a saját sorsodról. Sajnálom a barátnődet, de most ne őt nézd, hanem magad. Kit akarsz? Ki mellett élnéd le az életed? Ki az, akihez hűséges tudsz lenni? Ha egyik sem, akkor mindkettőt hagyd, mert velük is kitolsz, nem is kicsit. Nincs olyan, hogy egy kapcsolatban mindíg minden tökéletes, de olyan van, hogy azt a sz*r helyzetet is örülsz hogy a választottaddal éled át. Minden kapcsolatban eljön az az idő, amikor a vad, és érzelmes dolgok alábbhagynak., majd újra feléled, és újra le...te sem vagy minden nap ugyan olyan jókedvű, és saját magaddal sem tudsz sokszor meegyezni, nem várhatod el ezt egy másik embertől.
2013. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Vree ***** válasza:
94%

Barátnőd tudja hogy más csajoknál keresed a vigaszt?


Komoly a kérdés, teljesen más a helyzet ha nem mint ha igen.


Ha mellette döntesz, de nem mondod el neki az itt leírtakat, az nem igaz kapcsolat.


Szükségtelen nekünk ítélkeznünk, ítélkezzen ő/ítélkezettek ti magatok fölött.


Ha a szex hiányzik, azt is meg lehet beszélni hogy mit lehet tenni/van e értelme nélküle.

2013. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Dönts okosan, és minél hamarabb, mert ez nem vezet jóra! Választanod kell a kttő között.
2013. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!