Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a szeretőmbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szeretőmbe?

Figyelt kérdés

a szeretőm vette el a szüzességem 8 hónapja.nem jjárunk meg semmi, de én nem tudok 1 pasival se járni mert félek h megcsalom vele.ráadásul sokat jár a fejembe:)

nem merem megkérdezni h járjunk mert ő 18..:( és kinevetne....mert megegyeztünk az elején hogy "csak szex és más semmi"...:/Tanács?


2009. ápr. 12. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ott a francba

én ha még1szer szüz lehetnék!!!!nehogy már csak arra használjon téged h lefeküdj vele és ennyi!!!ott van neki a másik!gyorsan feletsd el mert megkeseriti az életedet!!!

2009. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy te hány éves vagy..
2009. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy az a pasi akivel először fekszünk le nagyon mély nyomot hagy bennünk, de miért csak szexet akar tőled? Kérdezz rá nyugodtan hogy mi a helyzet, mit gondol a kettőtök ,,kapcsolatáról" elvégre te vagy a másik főszereplő és tudnod kell. Ha azt mondja, hogy továbbra is csak szex, akkor azonnal hagyd ott, ne szívasson téged, mit akarsz még jobban belezúgni úgy, hogy tudod hogy nem lesz köztetek több? Kérdezz rá!!!
2009. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát...de végülis én is kihasználom őt..."mi a kölcsönös kihasználáson alapszunk"

de..."haverok vagyunk + egymás szeretői" de nekem ez kevés.

a koromat nem szívesen mondom meg mert majd jön a sok kommentár h 1 rohadt ribanc meg egy k vok..(és én nem erre vok kiváncsi).:/ (15)

2009. ápr. 12. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőnek sosem vállakoznék, de 15 évesen főleg nem... Én nem mondom, hogy rib@nc vagy, de minek neked 15 évesen szerető? Szeretője azoknak van akik 10 éve házasságban élnek, és uncsi a férjük vagy nem tudom. Ez a menő vagy már nem bírtad tovább szűzen? Vagy normális kapolcsolat nem jött össze? Mert ez van akkor még nem is kéne próbálkoznod... Ráérsz 15 évesen.
2009. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem az h nem jönne ssze normális kapcsi, de évek óta szerelmes vok belé:$ és hát igen...nem az h nem birtam szüzen...megtörtént és kész...az elején nem gondoltam volna h összejárunk dugni
2009. ápr. 12. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
De hát semmi értelme nem volt, mert most szenvedsz... Egyszerűen nem kellett volna elkezdeni, vagy most minnél előbb abbahagyni. Nekem a legnagyobb megalázás lenne, ha szerelmes lennék valakibe de neki nem kellenék, ezért bevállalnám, hogy csak szex... De ha kimondtad, hogy rég szerelmes vagy belé, akkor ez most miéret kérdés? Szerelmes vagy ő meg csak szexel, és ezt jobb minnél előbb befejezni, és keresni olyat aki szeret téged.
2009. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz belőled később,ha most ezt csinálod?
2009. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!