Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez természetes dolog? Fogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes dolog? Fogadjam el vagy mi a frász? 19L

Figyelt kérdés

Tudomásom van róla, hogy a barátomnak tetszik egy lány. Mármint ő tagad mindent, engem szeret, csak egy ismerőse, de én jól tudom, hogy nem csak egy ismerőse a sok közül.


Ha én nem lennek, simán összejönne vele, mivel nagyon vonzódik hozzá, ami régebbi sms-ekből vált nyilvánvalóvá.


Nem tartja vele a kapcsolatot, mármint ritkán beszélnek.


Mégis ott van bennem a 'mi van ha'?


Belül irtó féltékeny vagyok, ha meglátom valahol, fura negatív érzés kavarog bennem. Neki is bejön a barátom, tehát mivel kölcsönös a dolog, akarva, akaratlanul is kétségeim vannak, pedig minden rendben a kapcsolatunkba.


Nem akarom, hogy jóban legyen vele, de tudom, visszahallottam, hogy x helyen jól eldumcsiztam... Pedig mikor kettesben találtam őket, kinyilvánítottam nemtetszésemet.


Tudom, hogy nem csal meg, azt is, hogy ritkán dumálnak, de vajon ha beszélnek, meglátja a csajt, mi járhat a fejében?


Velem van, engem szeret, de...


Hogyan kezeljem ezt a dolgot?


2015. júl. 20. 10:38
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Maga a kérdés tartalma tegnapról ismerős. Figyelj, a te döntésed, h megnyugszol-e és bízol a párodban. Fordított helyzetben mit várnál el a pasidtól, mit tegyen?

25/F

2015. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ismerős érzés, én is pont így vagyok vele, szerintem ezt igazából nem lehet leküzdeni. Az exemnél mikor féltékeny voltam simán elkezdtem más pasikkal foglalkozni, még olyan is volt hogy bele is szerettem másba, nem csaltam meg, de ennyi elég volt ahoz hogy ne érdekeljen h mit csinál, ha viszont nagyon szereted szerintem nincs mit tenni, csak nyugodj meg és ne gondolj arra a csajra.
2015. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondol ő helyettem is rá...


Csak nagyon sok szexuális töltetű smst váltottak, anno találkozgattak is, amit egyszer lefüleltem. Azt mondta csak átnézett hozzá...

2015. júl. 20. 10:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem csalt meg.!
2015. júl. 20. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelmű, hogy itt valami nem oké. Akárki akármit mond, egyszerre csak egy embert lehet igazán szeretni. Össze lehet zavarodva az ember, hiheti azt, hogy döntött, miközben nem tud dönteni, vagy épp fordítva, de ez csak félremagyarázkodás. Tudtára adtad barátodnak, hogy ez nem esik jól, nem? Ha továbbra is fenntartja ezt a viszonyt, akkor azzal nem tartja tiszteletben az érzéseidet. Ha beléd lenne szerelmes, akkor minél inkább azon lenne, hogy megszakítson minden kapcsolatot ezzel a bizonyos illetővel. Nem biztos az érzéseiben, azért marad melletted, mert szeret, de ha történne valami, te is tudod, hogy menne a másik lányhoz. Te együtt tudsz élni ezzel a szereppel? Hiába vagy az első, egy listán vagy, ezen gondolkozz el.

Hülyeség, amit tanácsolnak, hogy ne foglalkozz vele, meg nyugodj bele. Nem muszáj benne maradnod egy nem jó kapcsolatban. Ha te mindent megteszel, nem te vagy a hibás, hogy a barátodnak nem rád van szüksége valójában és felháborít, hogy bárki szerint is el kéne fogadni ezt. Mert hát mi is számít megcsalásnak? Lehet nem csókolja, érinti úgy azt a lányt, mint téged, de eleve árulás az, ahogy viselkedik kettőtökkel. Jogosan vagy féltékeny, ezt az érzést nem elnyomni kéne magadban, hanem a barátodnak megszüntetni az okot. Tehát nem másnak adni azt a figyelmet, kedvességet, intimitást, ami neked járna. Nincs miért bízni olyanban, aki szándékosan, tudatosan, rendszeresen megbánt, fájdalmat okoz, kétségek közt tart, elárul, becsap. Nem hiszel neki, követed, ő pedig hazudik. Hol itt a bizalom, ami egy jó kapcsolat alapja? Hol a tisztelet? A szerelmet már meg sem merem kérdezni...

Gondolkozz el. Miért csinálod ezt? Biztos, hogy szereted őt? Nem inkább csak azt a képet egy emberről, aki hűséges hozzád és minden jó vele? Ha a kettő nem illeszkedik, könnyen lehet, hogy becsapnak az érzelmeid. A lehető legrosszabb tanács egyébként, hogy lemásold a viselkedését és te is kifele nézelődj a kapcsolatból. Akkor már inkább menjetek szét! Nem szeretem ezt tanácsolni, szóval csak akkor, ha a beszélgetés eredménytelen a pároddal.

2015. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez reg szakito ok lenne.

Egyaltalan nem normalis ez. Ha vkit szeretek, nem vagyok mas utan. Elobb-utobb amugy is megtortenne, egyesz nap meg nem tudod figyelni a baratodat.

2015. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Ha szerelmes vagy, akkor eltűnik az összes jó nő\pasi? Marhaság.

2015. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Nem, de nem fog érdekelni. :) Minek foglalkozzak más jó nővel/pasival, amikor nekem a lehető legjobb van? A többi csak test, semmi más nem vonz hozzájuk, csak a fizikai lényem. Amikor találsz valakit, akinek nem csak a külseje, hanem a belseje is megfog, sőt magához láncol, akkor az egy elengedhetetlen kötelék, amelyhez öntudatlanul is hű vagy. Amikor érzed őt nem csak a testedben, hanem a gondolataidban is, akkor szerintem olyat nyertél, amit mással csak elveszíthetsz. Persze lehet, hogy minden embernél más, de nagyon örülök, hogy ez a párommal és velem nem így van. Szóval szerintem ez inkább emberfüggő, ki hogy éli meg a szerelmet, ha megéli.
2015. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!