Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi elvárja a barátnőjétől hogy ne fingjon? Ez is természetes dolog, minta tüsszentés, vagy orrfújás.

Figyelt kérdés

Biztos van fordított eset is, amikor a nő várja el a pasitól ugyanezt, de miért?

A félreértések elkerülése végett nem azt mondom, hogy éjjel nappal tegye, de azzal csak árt magának az ember ha visszatartja.



2013. márc. 15. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Senki sem várja el.
2013. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egyszer valaki azt mondta, hogy akkor teljesedett be egy kapcsolat ha már mind a két fél mer a másik előtt fingani.
2013. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
86%
Nálunk mind a ketten fingunk gátlások nélkül.
2013. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, köszönöm a válaszokat, de nagyon sok embertől hallottam már, hogy valaki ezért hagyta el partnerét, sőt régebben társkereső oldalakon lehet olyat is olvasni, hogy az ilyen típusú egyének kerüljék.
2013. márc. 15. 12:24
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a második válaszadóval! Akármilyen hülyén is hangzik de ez így van. Nekem 1,5-2 évbe került ez. De utána is csak nevettünk rajta. Sajnos 3 év után szakítottunk.
2013. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nevelés kérdése is lehet. Talán még a saját ilyen irányú szükségleteit is szégyelli egy kicsi saját maga előtt.

Úgy gondolja, hogy a másikról alkotott képe ledől azzal, ha az illető szellent egyet előtte, akár véletlenül. Nem azt mondom én se, hogy éjjel-nappal galambokat eregessenek a másik orra alá (ilyenkor szerintem meggondolandó, hogy esetleg van valami átmeneti üzemzavar az emésztésében), azt sem, hogy ez legyen köztük a legfőbb humorforrás, meg bizonyos helyzetekben (pl. buszon, nyilvánosság előtt) szerintem sem árt kicsit türtőztetni magunkat. De emberek vagyunk mégis. A másikban az embert is ugyanúgy el kellene fogadni. Orrot fújunk, tüsszentünk, pisilünk, kakilunk, pukizunk, a nők havonta véreznek is, sőt, ha rosszul vagyunk, akkor előfordul, hogy hányunk is, ez van, ilyenek vagyunk.

Mi lesz az ilyen emberekkel akkor, ha megöregszenek, megbetegszenek, egyre kevésbé tudják kontrollálni a testüket? Megundorodnak egymástól vajon?

Volt barátomnak például (holott nem undorodott alapvetően a vértől) jócskán visszavetette a szexuális érdeklődését, amikor kicsit korábban jött meg a menzeszem és szeretkezés közben vettük észre, hogy vérezni kezdtem. Mi lett volna velünk, ha együtt öregszünk meg?

2013. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Azért ne tartsunk már ott,hogy egymás előtt f ingjunk.

Én mint nő,tartom magamat annyira,hogy nem fingok direkt a barátom mellett,hanem kimegyek a fürdőszobába,vagy valahova,hogy ne hallja.

Nem értsetek félre,de úgy értelmezlek kérdező,hogy szerinted jobb kint,mint bent,és ha jön,ne vonuljunk félre.

Szerintem ha jön,és van rá idő,akkor igenis vonuljunk félre,vagy legalábbis próbáljuk meg.

Más kérdés,ha véletlenül jön,vagy álmunkban,és a másik hallja,ezeken tényleg nevetni kell,ha már ilyen szituáció adódott.Ez egy próba,ha szeret a másik,akkor nevet majd rajta.

De azért próbáljuk meg türtőztetni magunkat,és ne rendezzünk fingó versenyt.

2013. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Lehet fingani illedelmesen és lehet kötetlenül. A kötetlen zavaró, az illedelmeset meg észre se veszik. Ennyi.
2013. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
95%
Ne tartsd vissza, mert végigfut a gerinceden fel az agyadba és ígyszületnek a szar ötletek! :D XD
2013. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
szóval ha finganom kell, fussak ki a fürdőbe? jééézusom, ekkora marhákat.
2013. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!