Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék egy nőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy nőben vonzalmat kelteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már kb 1 éve ismerek,és tök jól elvagyunk,mindig tudunk beszélgetni.Hogyan tudnám azt elérni,hogy ne csak barátok legyünk,anélkül hogy elmondanék neki mindent?

23/f



2015. júl. 23. 12:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy év alatt nem alakult ki benne , semmilyen vonzalom, akkor veszett fejsze...
2015. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Jaa bocsi az lemaradt,hogy egy éve találkoztunk,de igazándiból úgy 2-3 hónapja beszélgetünk heti szinten,előtte kb csak tudtunk egymásról.
2015. júl. 23. 16:00
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

Fel se vedd kérdező ezeket a bmw-s és pénzes mellédumálásokat, pénzzel még mindig nem lehet szerelmet és boldogságot venni, de ezt sokan úgy sem értik.

Vannak normális lányok, gondolom 1 év alatt sikerült annyira megismerned, hogy tudd nem a pénzre hajt, tehát azt tudom javasolni én is, mint előttem páran. Légy figyelmes, törődj vele, figyelj a részletekre, hogy érezze valóban fontos neked. Hidd el észre fogja venni, hogy komolyan érdeklődsz iránta. Sok sikert! :)

2015. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
9%

Szerelmet és boldogságot valóban nem, de csajt igen.

Mindenesetre Kérdező, az a csodamódszer engem is érdekelne, ha valóban létezik ilyen.

2015. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
Jó, de a kérdés nem ez volt! Gondolom tetszik neki a lány, vonzódik hozzá és kapcsolatot szeretne vele, aminek alappillére a szeretet, a szerelem. Ezt pedig pénzzel nem fogja tudni megoldani, úgyhogy ezek felesleges körök, próbáld ki kérdező azt, amit javasoltunk, légy figyelmes, érdeklődj iránta, törődj vele, és ha ő is vevő rá, és vonzódik hozzád, akkor menni fog :)
2015. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Igaza van a 16:56-os válaszolónak,normális kapcsolatot akarok a lánytól,nem csak egy alkalomra,és nem csak szexre kell.
2015. júl. 23. 17:58
 17/31 anonim ***** válasza:
82%
Ez már a kérdésedből is eléggé érezhető volt, épp ezért mondtam, hogy a pénzzel semmire nem fogsz itt menni.
2015. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy már a friend zone-ba kerültél. Innen kitörni rohadt nehéz, mert ennek pont az a lényege, hogy ő nem érez irántad semmilyen romantikus vonzalmat, de minden más téren lelki társ és barát vagy neki... Egy férfi mindig köteles nemet mondani a friend zone-ra!


Amikor beszélgetsz vele, akkor mosolyogj, biztasd és érintsd meg. Az érintés a lényeg, ha van esélyed a vonzalomra, akkor egyre jobban igényelni fogja, egyre természetesebb lesz. És éreztesd vele, hogy nem csak barátként vagy a közelében.

Itt egy leírás, hogy hogyan kell kitörni: [link]


Viszont ha csak barátként tekint rád, akkor jobban jársz, ha inkább keresel olyan lányokat, akiknek bejössz.

2015. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:

Szia

Régebben volt egy legjobb barátom aki szerelmes volt belém (ezt csak akkor mondta el mikor már összejöttünk) Tényleg csak úgy gondoltam rá mint a legjobb barátomra, de elkezdett figyelni az apróságokra pl.: mondtam neki, h beütöttem a lábam, és ő kérdezgette, h jól vagyok- e már, fáj-e még, nem lett komoly baj? És ez nagyon jól esett. Meg említettem neki fb-n ,hogy átrendezem a hálószobámat és ő másnap ott állt az ajtó előtt, hogy segítsen. Szóval ilyen kisebb dolgokra odafigyelt és belé szerettem. Azóta együtt vagyunk.

A lényeg, hogy figyelj oda rá!

Sok sikert :D

2015. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

19. A te párodnak szerencséje volt veled, de láttam már elég sok olyan esetet, és én is megéltem, amikor ez csak oda vezetett, hogy a lány látta, hogy mi van és szépen ki is használta, hogy van valaki, aki megtesz neki mindent. Csak épp egy esélyt nem volt hajlandó adni...

Érezni kell, hogy hol van a határ. Ha pl. a lány elkezd arról beszélni, hogy milyen fiúk jönnek be neki, akkor az friend zone és nem szabad többet azzal a lánnyal foglalkozji. Úgyse lesz belőle semmi.

2015. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!