Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan igazi férfit, aki bárhol, bármilyen helyzetben képes ellenállhatatlan vonzalmat kelteni akármilyen csinos nőben?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha a csajnak 3 macsó pasija is van, vagy 5 éves párkapcsolata vagy akármi anyám kínja, ő bármikor képes elcsábítani bárkit legalább egy szex kalandig vagy opcionálisan tovább is.


Ismer valaki ilyen "alfa-hímet"?


2015. márc. 4. 09:04
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
61%
ilyen férfi nem létezik mert vannak nők akikben van tartás és nem ríbancok akik bedőlnek egy ilyen himringyonak
2015. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyat ismerek aki sok nőt letudott már, és konkrétan a barátnőmet elcsábította egy többéves párkapcsolatából és úgy bele van még most is bolondulva, pedig pár hét lamúr után kidobta a lányt...


De hogy BÁRKIT el tudjon csábítani az még neki sem menne.

2015. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában jó vagyok a nőknél, de azért ennyire... :D
2015. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyen, valakit pl. alapból taszítanak az ilyen "alfahímek" szóval lehet még ha szingli se tudná elcsábítani, nemhogy kapcsolat mellett.
2015. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan férfi NEM LÉTEZIK aki egyezményesen az összes lánynak tetszene. És főleg hogy ilyen mértékben... Vannak olyan pasik, akikre a legtöbben (de nem mindenki) azt mondja, hogy helyes, hogy jól néz ki, de az már ritkább, sőt, szerintem nem létező, aki ennyire ellenállhatatlan vonzerővel bírjon.


Meg engem speciel akármilyen sármos pasi próbálhatna elcsábítani, kapcsolat mellett esélye sem lenne. Legrosszabb esetben szakítok a már meglévővel (ahogyan azt tettem is), és összejövök az újjal, aztán max hoppon maradok, így jártam. De egy röpke szex erejéig legfeljebb tényleg akkor van esélye egy pasinak, ha egyedülálló vagyok, akkor viszont nem feltétel, hogy olyan vonzó legyen, mint amit te leírtál, elég, ha nekem tetszik :)

2015. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Jelen! De azért tegyük hozzá, hogy csak arra megyek rá, aki nekem bejön!

38F

2015. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

A párom ilyen. Nem tudom, hány nője volt előttem, de ő sem :D

Igazából amióta ismertem, mindig téma volt a közös ismerőseinkkel, hogy vajon hogy csinálja. Ha közös programra jött, szinte mindig másik nőtől érkezett, és több ismerős barátnőjét elcsábította. Ami nem túl szép, de őszintén szólva azért elég szexi. Saját bevallása szerint eddig egy nő volt csak, akit nem tudott elcsábítani.


A történetben csak az a meglepő, hogy miután szakítottam, összejöttünk egy szexre, aztán meg udvarolni kezdett és már évek óta együtt vagyunk. Imádom, hogy ilyen. Kicsit persze tartok tőle, hogy mennyire bír megmaradni mellettem, de ezt a kockázatot vállaltam.

2015. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: es az a szomoru, h nem te vagy az egyetlen ilyen csaj
2015. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom...szerintem nincs ilyen férfi..de ha lenne,és tudnám róla ezeket az információkat,akkor már csak azért sem hagynám hogy a vonzalmába kerítsen..pff
2015. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!