Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs nekem jól működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs nekem jól működő kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Volt pár fiúm, mind értékes emberek, szerettem is őket. De valahogy a párkapcsolat része a dolgoknak mindig döcögősen ment. Irigykedve nézek másokat, akiknek csak úgy működik a kapcsolata. És tovább tudnak lépni, együttélés, családalapítás. Tudom, tesznek is érte. Nekem nem jön ez össze. Csak a civódás, meg a helyben toporgás sorozatban.
2015. júl. 23. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
civódás - Miert? Mindig veszekszel a parjaiddal?
2015. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű erre a párjaid tudnának válaszolni, de ők ezt sosem mondták el Neked.

Miért nézel irigykedve másokat?

Ez már eleve egy negatív tulajdonság, én pl egy irigykedő emberrel sosem fonnám össze az életem.

Olyan valakit keress meg, aki kíméletlenül megmondja rólad az igazat, sok ember az életét úgy éli le, hogy tisztában van avval, hogy ő egy szupermen, probléma nem lehet vele, és nem érti, miért hagyják el.

2015. júl. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!