Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú aki tetszik nekem és róla álmodok, de közben van egy jól működő kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolában aki tetszik nekem és egyre többet álmodok róla, ezért többet is gondolok rá.Ezt abba szeretném hagyni mivel nekem egy jó párkapcsolatom van és ezt nem szeretném tönkretenni. Ezért úgy gondolom,hogy beszélek azzal a fiúval aki tetszik nekem,hiszen még sohasem beszéltem vele kiszeretném deríteni,hogy mit is érzek iránta, mivel amikor nem látom akkor rá gondolok,viszont nem tudom milyen okból szólítsam meg mit tegyek?

2012. dec. 29. 11:22
 1/6 Csak1Lány... ***** válasza:
Ha más fiúról álmodozol, úgy, hogy nem is ismered és beszélni is akarsz vele, akkor én nem nevezném jól müködönek a meglévö kapcsolatot.
2012. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ mit értesz a jó párkapcsolat alatt, de gyanítom mellényúltál ha már most másfelé kacsintgatsz
2012. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem álmodozok róla, hanem akaratomon kívűl tényleg róla álmodok és nem tudom miért, lehet van valami jelentése
2012. dec. 29. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt már tegnap is kérdezted.
2012. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyet el kell felejteni és kész. Magától elmúlik. Fellángolás. Ha annyira nem tudod magadat tartani, hogy figyeled és közeledni akarsz (tök mindegy milyen okból, NINCS RÁ OKOD, ezt csak bemagyarázod), akkor inkább engedd át szegény párodat másnak, nem érdemled meg.
2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem érdemled meg" ,azért ezt így nem mondanám.Feltett egy kérdést,és ennyi.Amúgy is azt mondta,hogy "egy jó párkapcsolatom van és ezt nem szeretném tönkretenni" .

Beszélni lehet bárkivel,hogy mi módon szólítsd meg,az attól függ,mennyire közeli(osztálytárs?). Mondhatod,hogy láttad tegnap valahol,és miért nem köszönt vissza?Jól le kell baszni! És utána meg elnézést kérni,hogy pedig mennyire hasonlított rád!És már beszéltek is.

2012. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!