Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki boldogabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki boldogabb lett úgy, hogy a karrierjére koncentrált, és nem keresett párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
En ezen gondolkozom, hogy ezt kellene csinakni, es valoszinuleg ez is lesz.
2015. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 év depressziót így éltem túl :) eltereltem a problémáról a figyelmet...mondjuk én a padlóról kezdtem :D szóval a sikerélmény csak felfele vitt...ma már talpon vagyok és párkapcsolatom is van :)


22F

2015. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, még mindig tart és nem is akarok kapcsolatot.
2015. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak majd amikor megöregedsz, ott maradsz egyedül. A karrierednek vége, lassan feledésbe merülsz, se családod, se senkid.
2015. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igen. Végre elértem a munkakört amit akartam, pont a legjobbkor, végre tovább tudtam lépni egy csalódás után. Tartott pár hónapig majd az illető újra összekavart mindent. :( Szóval nálam nem tartott örökké. Igaz az illetőnek is az utolsó húzása volt, szóval az sem.

Majd egy év múlva egy műszakos lettem több feladattal, tényleg arra fókuszáltam, perpill nem is kerestem kapcsolatot és mégis összejöttem valakivel, azóta házasok vagyunk. És azóta elhagytam a jó munkakörömet mert kismamának nem való.

2015. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!