Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes szerintetek így vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szerintetek így vele párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Kis távolság van köztünk így max csak egy héten egyszer tudunk találkozni. Azonban az utazás nekem oda-vissza 6 ezerbe lenne. Lehet hogy szemét dolognak , tűnik de ő még szűz így idő kellene hozzá. Szóval 6 ezer és akkor még meg sem hívtam semmire sem.

2015. febr. 24. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a fontos neked, akkor keress egy szexkapcsolatot a környékeden és őt meg hagyd meg egy normális srácnak, aki nem csak szexelni akar vele, hanem szereti és képes rá várni.
2015. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőmmel 8 hónapig voltam együtt. 4 hónap után feküdt le velem, szűz volt. Nekem egy út oda-vissza 8 ezer volt. Semmit nem bántam meg :)
2015. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szereted? Ha nem,akkor inkább keress olyat,aki közel lakik.
2015. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy megéri-e. Volt szerelmem, akiért világ végére is elmentem volna, és volt, akiért egy km-t se.
2015. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!