Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vagy ne? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is kérlek titeket ne ítéljetek el nagyon nehéz helyzetben vagyok. Van egy 20 éves párom másfél éve akivel szeretjük egymást anyagi szempontból mindent megtesz értem. Pontosabban nagyon sok mindent kapok tőle (nem kérem!) viszont.. nagyon ritkán szexelünk és ha van is valami mégritkábban elégülök ki én is. Általában az a kifogás, hogy fáradt de már be vallotta, hogy lusta is hozzá. Azt viszont elég sokszor elviseli ha csak úgy kielégítem. Már ez is ok lenne a szakításra mivel már nagyon sok mindennel próbállpztam, semmi nem hatja meg. DE! Van egy nálam 10 évvel idősebb fiú akivel 3éve ismerjük egymást. Nagyon furcsa a kapcsolatunk. Van, hogy hónapokig nem beszélünk aztán ha mégis akkor olyan mintha mi sem történt volna. Elég régóta egymásba vagyunk habarodva ezért is megegyeztünk, hogy hanyagoljuk egymást. Úgy 3 hónapja elkezdtünk levelezni kihagyásokkal és ma találkoztunk. NEM CSALTAM MEG A PÁROM!!

Annyira jól éreztem magam. éreztem, hogy törődik velem, fontos vagyok néki. Nagyon jó érzés volt. Tudom, hogy tőle szexuálisan biztos, hogy mindent megkapnék és jól ki is jövünk. Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?? Tudom, hogy a szex nem minden de igenis számit!! Köszönöm! 18/L


2015. júl. 21. 03:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi

Próbálkoztam*

neki*

2015. júl. 21. 03:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szex valóban nem minden. De ha a párod,még erre is lusta,akkor mit vársz tőle a későbbiekben? 18 vagy. Még előtted az élet. Gondolod,azt a törődést, odafigyelést,és apró kedvességeket mástól nem kapnád meg? Érezd jól magad,légy boldog,és törekedj arra,hogy mindez sikerüljön. Élvezd,és éld az életet,egy jó társ mellett,aki nem csak szerető,barát,hanem egy igazi társ mindenben. Ne gondold,hogy a 28 as pasi lesz az. De egy próbát megér.Még előtted az élet.
2015. júl. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál

Valóban élnem kellene az életem mert kiruccani is csak akkor megyünk amikor épp nem dolgozik. Így a nyaramat is többnyire az én vagy az ő szobájában töltöm...

2015. júl. 21. 03:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltad meg azt, akit párodnak nevezel, de azért alakítgatjátok a leendő új kapcsolatodat. Immár 3 éve.

Egyébként szakíts. Nem illetek össze. Igaz, hogy mindent megad, és te mégis egyetlen hibája miatt dobni akarod, de pont ezért szakíts, mert egyszerűen nem illetek össze.

2015. júl. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ribi tetszik lenni?
2015. júl. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Moby Dikk ***** válasza:
100%
Dikk!
2015. júl. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ja egy 18 éves leánynak fa.z kell, de jó kemény! Meg mi az hogy lusta? Torkon kéne ragadnia, kikötöznie, megreszelnie, és belefolytania a lôcsbe, hogy aztán a suna szaftol csusszon szét a r.bancja! Nem értem. Szerelem, komunikálás, közlés a másikal hogy mi a gond, áh ez már oc kull! A suna nyelvén kell beszélni, és döngetni.

A nô szívéhez az egyetlen út a p.náján át vezet! ( na jó néha a pénztárca, de nem lehet mindenki zsìros)

2015. júl. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a barátod ajándékokban méri a szeretet, ami hibás gondolkodás.

A szexben viszont önző, ami nagy baj.

Azt nem írtad, a mindennapokban hogyan viselkedik.

Ettől függetlenül azt mondom,szakíts.

Túl fiatal vagy még ahhoz,hogy leragadj egy rossz kapcsolatban.

2015. júl. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat,ez egy szar,amiből régóta kifelé kacsintgatsz.Nincs értelme így folytatni.
2015. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom azoknak akik normálisan valaszoltak

Valoban nincs értelme igy folytatni.. És kedves jóindulatú hozzaszolok..próbáltuk megbeszélni nem egyszer es nem vagyok ribi :)

2015. júl. 21. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!