Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek volt már komoly szerelmi csalódása, ti sem mertek többé szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a párommal,de még egyszer sem mondta hogy szeret. Sőt azt mondta hogy annyit csalódott hogy többet nem lesz szerelmes. Minden olyan jó vele, megvan a szenvedély, isteni a szex és lelkileg is passzolunk, mindent megbeszélünk. Viszont a 2 év alatt már 3-szor próbáltunk szakítani mondván hogy ő nem akar belém szeretni.De mindig vissza jött.Akkor talán mégis szerelmes belém csak magának sem meri bevallani?
2015. júl. 31. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem merés,vagy akarás kérdése.
2015. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Viszont én is sokat csalódtam, és most már óvatosabban fogok eljárni. Nem reménykedek semmiben, és nem várok el már semmit az adott lánytól. Nem mutatom be őt sem barátoknak, sem a szülőknek, maximum évek múlva.
2015. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát azért 2 év alatt rájöhetett volna már, hogy bízhat benned vagy sem. minek rabolja az idődet akkor? így te sem tudsz tovább lépni és keresni olyan társat, aki szeret is, nem csak úgy el van melletted.
2015. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De.

Attól, mert valakivel nem jött össze, más még nem lesz rossz. Sőt!

2015. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem merésről van szó,konkrétan kiölték belőlem az érzéseket, képzeld el úgy mint amikor kiműtik a szíved amivel jelképesen szeretni tudsz, ösztönből még bekanosodok egy-két nőre, de az nem szerelem. Legutóbb is ez volt a probléma, egy érzelmi csődtömeg vagyok, aki nem tud szeretni , csaj hamar rájött, le is lépett.
2015. júl. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!