Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hány évesen volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen volt ez első komoly kapcsolatotok? Hány évesen voltatok először szerelmesek?

Figyelt kérdés

#kdnnff
2013. nov. 2. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
14
2013. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első igazán komoly kapcsolatom 18 évesen volt, és belé voltam először szerelmes is. 7 hónapig tartott, rohadt nagy csalódás lett a vége.
2013. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh, azt sajnálom :( Többiek??
2013. nov. 2. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
16 és még mindig tart. remélem nem lesz csalódás
2013. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 évesen, 3 évet voltunk együtt. Azóta is őt tekintem a nagy szerelmemnek, és bár volt azóta kapcsolatom, visszagondolva egyiket sem szerettem annyira, mint őt.
2013. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

0.


Nem t'om, de bár ne lettem volna.

2013. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

24 évesen lettem szerelmes először, és utoljára is gyakorlatilag, mert még mindig őt szeretem. Házasok vagyunk.


Előtte is voltak kapcsolataim (19 évesen kezdtem), de egyik sem lett komoly, és szerelem sem alakult ki részemről.


27/N

2013. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!