Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék egy számomra idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy számomra idegen de nem közömbös lánynak anonim módon egy csokor rózsát küldeni örülne neki jó ötlet vagy gyerekes?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a természete, milyen korosztály, szereti e a virágokat és még további, legalább ezer már dologtól.


Bár lenne bőven olyan is akit megijesztenél ezzel, szóval ki tudja, mert erre a kérdésre sem lesz exact válasz.

2015. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
És mégis mi értelme lenne?
2015. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anonym? Minek?
2015. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha anonym módon küldesz neki rózsát, lehet, hogy okozol a barátjának egy jó napot, mert egyből rá fog gondolni.
2015. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csináltam 2 alkalommal. Nincs értelme, mert vagy nem mondod el soha, vagy csak később, de akkor minek küldted anonim?
2015. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anonim módon nem sok értelme van, de ha kapnék hozzá egy kis levélkét is, engem nagyon feldobna!

21l

2015. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem megijesztene, de én paranoiás vagyok... Meg nem is szeretem a vágott virágot.


De egyszer kaptam vonaton valami sima mezei gazt két aranyos sráctól. Nem voltak teljesen tiszták szegénykéim, nem tudom mit ittak vagy szívtak (vagy csak ilyenek alapból), de feldobta a napomat. Odajöttek ketten, köszöntek, kérdezték h milyen napom volt, mondtam h dolgoztam és fárasztó és még nyúztak kicsit, mondtam hogy nem volt jó napom, erre előszedtek valami virágot, hogy akkor adnak nekem virágot, legyen szebb napom. Vééégül is. De szerintem aranyosak voltak, feldobott kicsit.


Na, amit mondani akarok, bejöhet a virág, de ne rózsát. Nem is kell gaz legyen, de valami mást. A rózsa túl erős, még akkor is, ha nem vörös.

2015. aug. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először örülnék neki, azt hinném, hogy a barátomtól van. Utána, mikor kiderül, hogy nem valószínűleg megijednék,hogy mégis ki küldözget nekem virágot, honnan tudja a címem és miért zaklat név nélkül.
2015. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a kedves fiatal lánynak nincs párja és amolyan kolléga féleség a munkahelyére küldeném és azért anonim módon mert sajnos nem beszélünk közös nyelvet így esélyem sincs jelenleg hogy megismerjem csak tudjátok nincs perc hogy ne rá gondolnék és csak szeretném a napját feldobni :)
2015. aug. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!