Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ember ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember ezen az oldalon, aki tényleg, de komolyan tudna hasznos tanácsot adni? Mert általában 2 egyforma véleményt nem kapok még véletlenül sem. Jó, persze, nem vagyunk egyformák, de azért hogy minden vélemény eltérjen, hát az érdekes.26N

Figyelt kérdés
Valaki vevő lenne tanácsadásra így késő este?
2015. aug. 1. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze, nyalogassátok egymás sebeit.
2015. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nem mondod :D ***** válasza:
Küldheted :)
2015. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
írhatsz
2015. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondd! :)
2015. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem is irhatsz:)
2015. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt 90% ban ne várj normális válaszokat. Ha valaki segíteni próbál az meg sok esetben buta mint a föld és csak okoskodik. Ha felteszel egy kérdést és leírod,hogy te mit hogy csináltál alapból rávágják ,hogy ez a baj nem úgy kellet volna. Megérdeznéd hogy miért nem iszik a kutyád eleget és írnád hogy pedig friss víz van előtte gondolkozás nélküli rávágnák hogy EZ A BAJ A KUTYANAK BÜDÖS ÁLLOTT VÍZRE VAN SZÜKSÉGE. Most nyilván egy hülye példát hoztam fel de kb igy működik ez sz oldal. De ha esetleg segítségre van szükséged írhatsz nekem is.
2015. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!