Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1,5 hónapja ismerkedem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónapja ismerkedem egy férfival, eddig 6x találkoztunk, és még nem szerelmes, kialakulhat még benne?

Figyelt kérdés

Én már szerelmes vagyok belé,ő pedig azt mondta,hogy érez irántam valamit,hogy nagyon jó velem lenni,de még nem szerelmes,neki ehhez több idő kell,és ugyanúgy akar még találkozni velem.

Egy kicsit elszomorodtam,de tudomásul vettem a dolgokat.

Már 30+ korosztály vagyunk,és én elég lelkis.

Kialakulhat még benne az érzés?



2015. aug. 2. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

De negatív vagy!

Azért, mert benned már kialakult, és benne még nem, az nem azt jelenti, hogy akkor már benne nem is fog.

30+ létedre eléggé türelmetlen és tájékozatlan vagy e téren. Mindenkinél más, hogy mikor alakul ki a szerelem. Valakinél azonnal, valakinél később, valakinél egyáltalán nem.

Hagyj már időd annak a srácnak, és ne légy ennyire türelmetlen! És a legfontosabb, ne képzelődj, teljesen felesleges volt elszomorodnod, csak saját magadnak okozod a feszültséget!


Legyél sokkal lazább!

2015. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze,simán kialakulhat!Viszont azt nem tudom,szex már volt-e,vagy ha igen,azonkívül mást is csináltatok-e.Mivel sok férfi csak arra utazik,és a testiség miatt találkozgat a nővel.Nem azt mondom,hogy itt is erre gondolj,csak azt,hogy azért légy óvatos!
2015. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze,volt már közöttünk minden.

Viszont nem használ ki,ezt tudom,mert különben nem autózna hozzám 60 km-t csak szexért.

Érzem,hogy kedvel engem,nem csak azért.

2015. aug. 2. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy épp nincs kivel szexelni, de kedvel is.... Félig várakozó állásponton van.


azt tudd meg, hogy másnál is próbálkozik-e...


ha nem, akkor adj neki egy esélyt, és időt, nem mindenki lesz szerelmes 1,5 hónap alatt. Sőt, ez a ritkább, ehhez idő kell 30 felett.

2015. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah, idő kell hozzá, nekem akár 5 perc is.

Ha ezt így megmondta neked, akkor azzal már lényegében beismerte, hogy ne tervezz hosszú távra vele.

2015. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!