Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban együtt élők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban együtt élők. Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a hétköznapokban Ti mennyi időt töltötök együtt a párotokkal? vagyis miután hazaértetek, és elvégeztétek a teendőiteket (háztartás, gyerek...stb.) utána egymással vagytok, beszélgettek, vagy kikapcsolódtok együtt...vagy elvonultok a saját dolgaitokkal egyedül? és a hétvégéken?

Azért kérdezem, mert nekem furcsa hogy a párom miután a gyerkőc ágyba került nem velem foglalkozik, hanem a gép előtt ül. Böngészik, játszik stb. .... én meg egyedül ülök az ágyban, vagy tévézek, vagy olvasok. DE egyedül :(

csak nekem van igényem arra, hogy ilyenkor egymással együnk? (jeleztem már neki többször is, de nem látom a változást...illetve csak nagyritkán...mondjuk ha fáj épp valamije és kinyújtózik az ágyon...akkor vagyunk együtt)



2015. máj. 19. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is speciel szükségem van kis olyan időre, amikor azzal foglalkozom amivel epp jólesik, legyen az akar agyatlan internetezes is. Kb estenkent fel ora, még a teendők előtt. Bar korabban kezdek es kesobb végzek mint a párom. Igy Sosem vagyok egyedul.
2015. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! akkor jól értem, hogy hétközben mindenki külön van nálatok? nincs közös időtöltés? mert én úgy gondolom, ha a páromnak nincs minden nap dolga otthon, vagy máshol, akkor gépezhet addig míg én a dolgaimat teszem, mert fél 9nél hamarabb úgyse végzek....aztán pedig tölthetné velem az időt, de ő alvásig gépezik :O
2015. máj. 19. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Hétközben ritkán töltünk együtt időt, 1-2 hetente szoktunk este közösen filmet nézni. A vasárnapot igyekszünk kihasználni családi programra, ha már muszáj, akkor este szoktunk még sütizni, borozni, filmet nézni.
2015. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mumusan ***** válasza:
44%
Nálunk is mindenki a maga dolgát végzi. Olykor közösen csináljuk mindezt. Együtt rakodunk, vagy a műhelyben farigcsálunk. Hétvégente egy-egy film szokott lenni, vagy közös munka a kertben :)
2015. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy egészséges, ha mindkettő van egy párkapcsolatban. Néha nekem is szükségem van a saját dolgaimra, sokszor van, hogy párom gépezik, én olvasok-játszok, bármi. De mellettem van, egy helyiségben, hozzá lehet szólni. Viszont nem folyamatosan van ez, ha elunja, vagy én unom el, akkor egymással is foglalkozunk. Meg azért el lehet vonni ezzel-azzal egy férfi figyelmét... ;)
2015. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A parom sajnos pentektol pentekig dolgozik, ami azt jelenti, h minden masodik hetvegen egyaltalan nem tud hazajonni - meg ejszaka sem - hetkozben pedig reggel 9 es delutan 5 kozott tud otthon lenni. Napkozben viszont en dolgozom. Tehat azokon a heteken, amikor o dolgozik, alig latjuk egymast; csak akkor, ha en otthonrol dolgozom. Viszont minden masodik heten teljesen szabad a parom, igy a hetveget es az esteket is egyutt toltjuk. Altalaban egyutt csinalunk dolgokat, egyutt fozunk, takaritunk, jatszunk a gyerekekkel stb. Ha a gyerekek lefekudtek, akkor filmet nezunk, vagy beszelgetunk. Persze, nalunk is sokszor van olyan, h mindenki bele van gyogyulva a telefonjaba, szamitogepebe stb. De ezek is kellenek neha.
2015. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az étkezések együtt folynak, este munka után meg attól függ az együtt töltött időnk, hogy neki mennyire van sok munkája még- itthonról is dolgozhat, sőt, dolgozik is. Ha sok munkája van, akkor vacsora után mindenki elvan a maga dolgával, ha nincs, akkor sétálunk egyet, moziba megyünk vagy csak itthon nézünk egy filmet, egymással foglalkozunk. Ami mindig állandó: én mindig korábban megyek aludni, ha sok munkája van, ha nincs, összebújik velem az ágyon, megnézünk egy részt az éppen aktuálisan követett sorozatunkból, és én megyek aludni, ő meg vagy dolgozik tovább, vagy játszik, gépezik, amíg el nem fárad és aludni nem jön. Mondjuk jeletősen könnyebb ezt fenntartani gyerek nélkül, azt, hogy miután lesznek gyerekeink, hogy lesz, azt már nem tudom.
2015. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2-3 órát vagyunk együtt aktívan, ugyanennyit külön itthon (de általában egymás mellett, sokszor úgy, hogy mást csinálunk, de pl. átkaroljuk egymást - egyik olvas, a másik tv-zik, stb.).


Hétvégén szinte mindig együtt vagyunk, pár órát fordítunk a hobbijainkra és ennyi.


Ne haragudj, de ahogy a párod viselkedik, az nem normális, én szakítanék ha nem változtat. Látod, ezért is jó, hogy együtt éltek, különben sosem jöttél volna rá, hogy ilyen lusta, nemtörődöm. Ne bánd, lesz ennél sokkal jobb!

2015. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tia14 ***** válasza:
100%
Ja csatlakozok az előttem szólóhoz, ilyen jncs h sosem akar veled lenniakkornem is szexeltek?bocs h ilyet kerdezek csak erdekel. De ezt meg kell beszélni, tudom h nem könnyű szakítani ha marvan gyerek de h mindig az a hülye szgép legyen előtérben az mar nem megy!! Beszélj vele s ha nem megy tedd amit tenned kell.
2015. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ! beszéltünk....változott is a párom azóta..... már nem olyan gyakori a gépezés :) a múlt héten pedig Ő szerette volna már a szerelmeskedést :)

szóval lekopogom :)

2015. júl. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!