Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány férfi volt az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány férfi volt az életetekben a férjetek előtt? A férfiaknak pedig hány nő volt az életetekben a feleségetek előtt? Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Meg bántátok? Puszta kíváncsiság!

Figyelt kérdés
:) Köszönöm! :)
2015. aug. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Több száz palim volt elôtte. Mit kellene ezen megbánnom? Azt, hogy élveztem az életet? Hát azon nem fogok bánkódni, az tuti.
2015. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt egy tini szerelmem, ami abban a "kategóriában" elég komoly kapcsolat volt, 2 évig tartott. Aztán már fiatal felnőttként volt még egy 4 éves komoly kapcsolatom, együtt éléssel. Ezután pedig már a férjem jött, mint tartós kapcsolat. Ezek között pedig volt 5 kalandom is.


24 voltam mikor összejöttünk, 6 éve vagyunk együtt.


A férjemnek szintén 2 komoly kapcsolata volt előttem, az egyik tiniként, a másik felnőttként. A kalandjai számát nem tudom, de sok. :) Egyet kettőt ismerek közülük, de pontos számot sose mondott erről. Tippre?! Szerintem legalább 20.


Mi így szeretjük egymást, soha egy percig nem zavart a másikban az, hogy ennyi ember volt előttünk. Az az igazság, hogy én ennek csak örülök. Volt mindenféle kapcsolatunk, kellő tapasztalatunk, pontosan tudtuk mire van szükségünk, és rövid időn belül elváltak volna az útjaink, ha nem felelünk meg egymásnak.


Sokszor olvasom itt, hogy egy férfi vagy nő nem akarja, hogy a barátjának/barátnőjének sok kapcsolata legyen előtte...tartogassa magát, stb.

Én előnynek tartom, ha a másik félnek van tapasztalata. A komoly kapcsolatainkból tanultunk, a kalandokból szintén tapasztalatot gyűjtöttünk. Ismerjük magunkat, a testünket, a vágyainkat az ágyban, az életben és így ezek után ha már megállapodunk, akkor nem nagyon tudunk mellé lőni. Eddig bejött. :)

2015. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

37/n

majdnem egy tucat palival voltam egyutt a mostani elott

a mostanival 8 eve vagyunk egyutt, nem hazasodtunk ossze de ugy elunk mint ferj es feleseg


"Meg bántátok?" <- MIT????

2015. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

0

6 éve

26 (N) és 31 (F)

mit?

2015. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 pasim volt,mostanival 11 év 34N.
2015. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt, de tervezzük az esküvőt, szóval életre szóló a kapcsolatunk.

22 vagyok:

volt egy 4 éves első kapcsolatom 16 éves koromtól (nem bántam meg, voltak csúnya részei, de szerelem volt ameddig tartott)

aztán egy pár hónapos szexkapcsolat érzelem nélkül (iszonyatosan megbántam, legszívesebben hypoban fürdenék a gondolatra is, hányigerem van, ha meglátom a fotóját is... igazából érzelmileg összeomlottam az első szerelmemmel való szakítás után ezért történhetett meg)

még volt pár randim más srácokkal, de nem lett belőle semmi


Párom 28

első nagy szerelem szintén 4 évig

szintén pár hetes szexkapcsolat érzelem nélkül

ő mindkettőt bánja elmondása szerint, de főleg az utóbbit...


Egymással tökéletesen boldogok vagyunk, kisebb nehézségektől eltekintve.

2015. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 komolyabb kapcsolatom volt a férjem előtt, és megszámolhatatlan egyéjszakás.

Nem bántam meg. 5 éve vagyunk együtt.

29N

2015. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!