Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legyek vele őszinte, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek vele őszinte, vagy ez csak ront a helyzeten?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki állítólag szeret, de nem akar velem járni. Mostanában nem találkozunk, de hetente egyszer azért beszélünk facebookon. Nekem minden nap kedvem támad megírni neki, hogy szeretem, és rá vagyok gerjedve és ugyan csináljon már valamit, mert én őt szeretem és nem akarok más pasikat. Aztán mindig arra jutok, hogy valószínűleg ez őt pont nem érdekli és inkább nem írok neki és nem alázom meg magam. Most rám írt és kérdezte, hogy vagyok. Próbáltam válaszolni, hogy kössz, jól, de ez valójában nem igaz, mert még mindig nem vagyok jól és hiányzik és látni akarom.

Szerintetek, megírjam ezt neki őszintén, vagy akkor még ennyire sem fogom érdekelni? (szerintem amúgy ő tényleg csak annyira kíváncsi, hogy jól vagyok-e és arra nem, hogy mennyire vagyok belé szerelmes) 24/N


2015. aug. 5. 14:48
 1/3 Gergely182003 ***** válasza:
Azert 24 evesen nem kellene felenknek lenni. Mindig az igazsag a legjobb. Max azt mondja, hogy o nem erez ugy, es tovabb tudsz lepni. Elobb-utobb meg kellesz lepjed, minek kinozd magad tovabb?
2015. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ésszel..

De megírhatod neki, hogy pl.: hiányzol, jó lenne ha veled lehetnék, mert megszerettelek. Ilyesmi.

azt azért ne, hogy halálosan szerelmes vagy belé, meg nem kell más pasi...

érted. valami lépcsőfokot tartsál azért..

de ja, igaza van az elsőnek, hogy jobb lenne már a végére járni a dolognak. Legfeljebb visszautasít, de akkor ki tudsz belőle józanodni, nem dédelgetsz hiú ábrándokat.

2015. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Van egy srác, aki állítólag szeret, de nem akar velem járni." - Mit mondott, miért nem akar veled járni?

mert ez a nem mindegy. Ha ez tisztázva lenne, világosabban lehetne látni, hogy van-e esélyed, vagy csak barátként szeret. Amíg ez nem tiszta, ne alázd magad.

2015. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!