Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hátha valami kiigazodik ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátha valami kiigazodik ezen a helyzeten mert engem egyre jobban bánt. Valaki megoldás?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal fél éve mindennap kapcsolatban vagyok valami módon. Rengeteget beszélgettünk facebookon. Nagyon megszerettem de egy gyerekkori égéses baleset miatt ami a felsőtestemen van képtelen vagyok elfogadni magam pluszba még egy kis túlsúly is van de már dolgozom rajta. Az égési nyomokat jövő nyáron plasztikázzák, szinte észrevehetetlen lesz. Mind ezek ellenére így nem tudom magam elfogadni és képtelen vagyok kapcsolatba kezdeni. Pedig mindennél jobban megszerettem ezt a lànyt és úgy érzem hogy ő is nagyon megszeretett. Sokszor voltak olyan utalásai is hogy kelleni fogok neki ez tuti ès mintha megértene. 3 èves kapcsolatának vége lett 4 hónapja részben a velem való viszonya miatt is. Azóta egyre több volt a közös program, sokszor találkoztunk elmúlt 2 hónapban, mentünk az országban minden fele és jókat beszélgettünk. Mostanában azonban a mindennapos chatelések megszűntek. Ez nekem nagyon hiànyzik. Lehet a nyár miatt van, meg az is lehet hogy mással beszél vagy találkozik mert tisztában vagyok azzal is hogy nem várhatja el az ember hogy valaki várjon rá évet vagy èveket akármennyire is szimpatizálnak. Rettegek hogy elvesztem de ezt neki éreznie kell. Azonban amikor már kezdeném elengeni és elfogadni hogy ez a hajó elúszott akkor mindig felhív vagy ír. Azonban utolsó 2 hétben már az írásai is furcsák. Olyan mintha zavarnám pedig ő ír rám. A válaszomat meg szinte el se olvassa vagy csak órák múlva pedig ismerem hogy egésznap a telefonjàt nyomkodja szóval biztos hogy látja hogy válaszoltam. Ezért már keresni se nagyon merem mert tisztában vagyok vele hogy mennyien hajtanak rá és gondolom hogy ha így elkezdett eltàvolodni akkor valaki lehet a képben. De mégis szinte mindennap ìr, vagy másnap annak ellenére hogy én nem teszem. De a válaszomra meg már mintha szarna rá.. De utánna megint ír vagy felhív hogy találkozzunk valamlyik nap. Nem igazodom ki rajta. Most ez az egész barátsággá szelidült és ő pasizik nonstop azert változott meg vagy csak nyár van ès ez miatt ilyen szaggatotta ezek a megszokott dolgok? Szimplán túlgondolom és lehet hogy csak ilyen hetei vannak az utobbi időben? :( hagynám elmenni mert szeretem de ő mindig újra felkeres ès ahogy írtam is nem várhatom el hogy várjon, de lezárni se szeretném ezt az egészet azzal hogy nekem ez rossz helyzet ahogy az utobbi időben kezel engem mert tudjátok az ember bármennyire is tisztán lát még hisz a csodákban hogy mivan ha kihúzható ez az egész még jövő nyárig.. Légyszi ne gyertek azzal hogy ha igazán szeret akkor elfogad meg stbstbstbstb mert ez saját magamnak sem megy 17 ève.

2015. aug. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy járnál vele , vagy hívtad konkrétan randira? Biztosítottad afelől hogy vársz/várnál rá? :) Ha elfogad úgy ahogy vagy akkor egy próbát tutira megér ;) Ha gondolod és mersz küldj egy képet és meg mondom van-e okod aggódni. Bár szerintem nincs :) Fel a fejjel és próba szerencse. attól, hogy magát nem fogadja el téged elfogad!!!!(hat).
2015. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 picit félreértetted szerintem:DDD magamat nem tudom elfogadni
2015. aug. 5. 21:12
 3/4 A kérdező kommentje:
és itt neki kéne várnia nem nekem
2015. aug. 5. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsánat figyelmetlen voltam :D
2015. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!