Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet ilyenkor tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni, szakítás lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Megbocsátottam de azt hittem idővel túl leszek rajta. De napról napra egyre jobban felemészt. Úgy érzem a kapcsolatunkra is kihat , általában az miatt megy a veszekedés. Pedig már több mint egy éve történt. Privátban részletesebben le írhatom, ha valaki érdekel. Válaszokat pedig előre is köszönöm, további szép napot mindenkinek!

2015. júl. 8. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

- napról napra egyre jobban felemészt

- kapcsolatunkra is kihat

- megy a veszekedés

- több, mint egy éve



Teljesen mindegy, mi történt, amit ennyire nem tudtok helyére tenni egy év alatt, azt nem is biztos, hogy meg lehet oldani. Felesleges erőlködni, jobb továbblépni.

2015. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megcsalhatott? Miért vagy vele még együtt? Sosem értettem, sokan miért bocsátják meg a megcsalást...
2015. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a francba!
2015. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Nem csalt meg.
2015. júl. 8. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Reszletek nelkul nehez velemenyt mondani, ha gondolod, irj privatot.
2015. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a privát... Olvasd el még egyszer a saját kérdésed és meglátod benne a választ... Tökmindegy mit csinált , te nem vagy boldog abban a kapcsolatban...
2015. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a vérbe. Ne írj részleteket, ha emészted magad, meg sz*r az egész, meg izé-hozé, akkor jobb hagyni a dógot. Kezdd a nulláról, egyedül, tiszta lappal.
2015. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik , de általában akkor jut eszembe ha nem vagyunk együtt. De mikkor veszekedünk , akkor eszembe szokott jutni.
2015. júl. 8. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj. Ha megfog a téma, szívesen segítek.
2015. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!