Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha egy fontos személy külföldre menne? Megtennétek, amit forgatok a fejemben? : )

Figyelt kérdés

Igazából komoly kapcsolat nem lett köztünk a távolság és a pénzhiány miatt. Inkább úgy mondanám a kettőnk kapcsolatát, hogy alakulgatott köztünk valami.

Hétvégén elhagyja az országot. És minden vágyam az, hogy vele lehessek még egy pár órát.

Tudom, hogy melyik vonattal megy majd és hová. Szerintetek milyen lenne, ha én is rajta lennék? :) Nem egyedül megy, hanem egy barátjával, biztos kellemetlen lenne... De annyira szeretném még egyszer utoljára :)


2015. aug. 7. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát még szeretnéd, ha így kiutazás előtt megdugna. Akkor vigyél függönyt, küldd ki a barátját a kabinból és zárjátok be az ajtót. Jó szórakozást! :D Amúgy nem baj, ha ezt akarod, csináld!
2015. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha még csak alakulgat én kifejezetten kellemetlenül érezném magam a srác helyében és kb. arra gondolnék, hogy "Ez meg mit kap ?"
2015. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dejóóó ezt a kupést dolgot én is kipróbálnám :D.
2015. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26f
2015. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát igen, talán igazad van :(((
2015. aug. 7. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha jók csak a spontán ötletek, ez most szerintem annyira nem. Esetleg azt nem tudod, hogy együtt töltsetek pár órát? Vagy ez sem kivitelezhető?
2015. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajna már nem :(
2015. aug. 7. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
szexelj vele a vonaton
2015. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kell többször leírnod, először is el lett olvasva az üzid és ment az értékelés is ;)
2015. aug. 7. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!