Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudná mondani nekem, ez hogy is van? Egy fontos személy ügyében.

Figyelt kérdés

arról lenne szó hogy ezen kategória toplistájáról hirtelen eltűnt egy személy, aki nekem fontos, de biztosan tudom h, az elmúlt 30 napban aktív volt minimálisan mert felfelé ment rajta. (ugye 30 napra vonatkozóan frissít minden hajnalban a lista).

pár napja nem látom sehol a toplistán fent, pedig tudom, h megvan a fiókja, mert egy régi kérdésnél elmondta, mikor még dumáltunk, h melyik komment az övé és ha rákattintok, lehet üzit írni neki. de nem merek valami miatt.


csak az érdekelne, hogy tűnhetett el a neve a toplistán, ha közben az utolsó 30 napban minimálisan is, de aktív volt? (igen végigkerestem mind a 175 oldalt)


2014. nov. 28. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg írni neki valamit! Lehet, hogy törölték, és akkor nem vagyok benne biztos, de talán csak amikor el akarod küldeni az üzenetet, akkor jelzi ki, hogy nincs ilyen felhasználó...


Vagy pedig benézted, és átsiklottál rajta.

2014. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2014. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem úgy van, mert ha törölték, akkor eleve nem is engedne üzit írni neki. Rákattintva a privire megnyílik a doboz, és tudnék írni. Ha ki van törölve a fiókja, nem engedne eleve privizni sem, mert azt írná ki, hogy sajnáljuk de a felhasználónak megszűnt vagy nincs ilyen felhasználó..
2014. nov. 28. 18:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondom el a nevét. De köszi.
2014. nov. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!