Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon sok éve reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok éve reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba, képtelen vagyok őt elfelejteni és mást keresni. Hiba volt, hogy őszintén beszéltem az érzéseimről?

Figyelt kérdés

Manapság sokat hallom, hogy "fő a határozottság", soha nem szabad olyat mondani egy lánynak, hogy "rajta kívül másra nem tudok gondolni", valamint mindenképpen éreztetni vele, hogy mennyire szépnek, gyönyörűnek, csodálatosnak és egyedinek látom, mint még soha senki mást...

Állítólag elő kell adni a macsó dumát, hogy "hejjjj, nagyon sokmindenkinek bejövök, folyamatosan minden nap lenne több nőm is ha akarnám"...

Általában is tapasztaltam, hogy az örökösen burkoltan pikáns beszólásokkal poénkodók, akik finoman a nemi együttlét valamely formáira célozgattak örökösen (és mindig ismételték magukat) milyen hatalmas sikereik voltak a nőknél.

Én úgy érzem, hogy nem tudok más lenni...



2015. aug. 8. 18:41
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nem minden lánynak jön be a kemény paraszt. Viszont az sem jó ám, ha így rázúdítasz mindent egy csajra, lehet besokall a sok infótól és lelép. Csak akkor szabad így tenni, ha biztodan tudod hogy ez bejön neki, vagy ha már vele vagy együtt, mert akkor értékelik a lányok az ilyesmit nagyon. :)
2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam hogy esetleg az ilyen "őszinte ömlengés" riasztóan hathat.

Belegondolva valószínűleg azért mondják, hogy nem szabad túlzottan érzelmeket mutatni, mert ezzel "a férfi kezéből kikerül az irányítás" és húú ez milyen már, akkor a nő észreveszi, hogy ő irányít...

Vannak ezek a shit tesztek, amelyeket a csábmesterek emlegetnek örökösen...

2015. aug. 8. 19:17
 3/6 Blade Bone ***** válasza:

Hát igen ez így van, én is tapasztaltam már sajnos, és pont egy olyan lánnyal, aki meghatározó szerepet tölt be az életemben. :/

Ilyen tesztek szerintem nem tudnak semmit, igaziból kell tapasztalni.

2015. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne haragudj, de normális emberek nem próbálják egymást irányítgatni semmilyen módon egy párkapcsolatban vagy az előtt. Igen valóban taszító az ömlengés egy férfitól. Abban az esetben ha nem akar tőled semmit. Ha pedig nem akar semmit, akkor nem fog varázsütésre megváltozni attól, hogy elkezdesz menőzni...
2015. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves előző, én nem mondtam egy szóval sem, hogy irányítani akarnék bárkit is, csak feltételeztem.

Szerintem az ömlengés az nem egyenértékű a menőzéssel, legalábbis az én fogalmaim szerint mást jelent a kettő.

2015. aug. 8. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van?? Én a te szavaidat használtam (őszinte ömlengés) hogy szembeállítsam a menőzéssel amit te macsó dumaként emlegetsz. Ha a lánynak nem tetszel, akkor az első elég taszító, de nehogy azt hidd, hogy a második valami varázsszer, ami minden lányt megtérít, akkor is nem érez semmit irántad. Szóval egyáltalán nem mondtam, hogy ugyanazt jelenti.
2015. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!