Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy akiknek együtt kell lenniük, idővel együtt is lesznek?

Figyelt kérdés

A kérdés költői,érdekes dolog történt velem.

5 hónapja megtetszett egy férfi,és próbáltam a közelébe férkőzni,de semmilyen módon észre sem vette,hogy létezem.

Addig nem jutott el,hogy rámnézzen.

Megelégeltem és feladtam,tovább léptem.

Erre 1 hete ő kezdeményezett velem beszélgetést egy semleges témáról,és amikor megláttam,hogy ki szól hozzám,elámultam.

Mosolyogva válaszoltam,azóta minden nap keresi a tàrsaságom,hív,beszélgetünk,és tegnap úgy váltunk el,hogy megfogta a kezem,és adott puszit.

Amikor akartam volna,nem vett észre,most meg csak kapkodom a fejem,hogy mi ez,ami történik?



2015. aug. 9. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már nem hiszem, csak remélem... ;-)

40 F.

2015. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos van ebben valami. De én nem vagyok biztos benne, hogy akkor is már közömbös volt. Milyen jeleket küldtél akkor?
2015. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már nem hiszem, csak remélem... ;-)

40 F.

2015. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak szemezni próbáltam vele,de sosem nézett rám,illetve arra jártam el,amerre ő van,de sosem vett észre.

Soha nem mertem ráköszönni.

2015. aug. 9. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Te makos cafka, nekem egy eve tarta a platoi szerelem. Neked gratulalok azert :))
2015. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még csak abban sem, hogy egyáltalán bárkiknek is együtt KELL, hogy legyenek.

Ha akarják és minden jól alakul, akkor együtt lesz két ember, ha meg nem jön össze, akkor nem.

2015. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: reményt ad a történeted. :)
2015. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Blade Bone ***** válasza:
Te vagy az élő példa. :D
2015. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem,régen még hittem az ilyen mesékben.Aztán pár év elteltével a keserű valóság megmutatta,hogy ilyen nem létezik...

A mai felszínes nőknek csak a legjóképűbbnek születettek kellenek,szóval nincs esélyem sajnos egynél sem... :/

Ez van. :/

24/F

2015. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Nincs olyan, hogy két ember egymásnak van rendelve. Csak próbálkozgatások vannak emberek között, aztán néha működik is valami.


Szóval nem is próbáltál vele ismerkedni? Tipikus! A nő elvárja, hogy a férfi kezdeményezzen, aztán feladja még mielőtt a férfinek akár sejtése is lehetett volna a dologról. Lehetséges, hogy valaki oldalba bökte, hogy "te figyi, mostanában többet jár errefelé az a lány és mindig a hátad közepét bámulja!"...

2015. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!