Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban élők! Szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Szoktatok úgy is csókolózni, hogy nem követi szex? Ha igen, milyen gyakran? (meleg vagyok, érdekel)

Figyelt kérdés

Mert mi nem.

Van barátom, szeretem, de ha elkezdünk csókolózni, nem tudunk leállni. Úgyhogy inkább kerüljük is a csókot, ha nincs lehetőség, nem megfelelő az alkalom a folytatásra.

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert heterok véleményére is kíváncsi vagyok.



2015. aug. 11. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen nagyon sokat :) persze ilyenkpr elkezd a dolog dolgozni a labunk kozott es nehez kibirni de ha olyan programot csinalunk ahol masok is vannak hiaba nem lehet folytatasa nem birnank ki a masik csokja, erintese nelkul :)

20/L 25/F

2015. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoktunk, persze.
2015. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem jelent semmit. Ha ti így működtök, és ez jó, nem okoz gondot, akkor minden rendben van :).
2015. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen szoktunk, nagyon sokszor, van mikor csak rövid ideig pl. spontán; mellettem megy el, fölém hajol és előfordul, hogy hosszasan, persze felizgat, de annyira nem, hogy legyen folytatás, igaz van, hogy nem állunk meg ennyinél. Mivel nem vagyunk egyformák és ezzel semmi gond.

N

2015. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én eleinte furcsálltam, hogy miért nem csókol meg a párom "rendesen". Vagyis nyelves csók nem volt, csak amolyan szájrapuszi, de az néha egész hosszasan, az ajkainkkal játszadozva... Aztán az első szexnél rájöttem, hogy nagyon is tud ő csókolni, de ez nála a szex része. Nagyon könnyen felizgul, és ez nála sokáig tartó feszítést okoz, ezért megértem, hogy inkább kerüli az intenzív izgalmat akkor, amikor nincs lehetőség levezetni. Szóval nálunk kétféle csók van... a gyengédebb, "hétköznapi", és a szenvedélyes, ami a szexet kíséri. :)
2015. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi is úgy vagyunk, mint az utolsó hozzászóló.

Ez az első komolyabb kapcsolatom, azért kicsit bizonytalan vagyok.

2015. aug. 11. 19:54
 8/9 anonim válasza:

Én imádom a párom dús ajkait csókolgatni. Nagyon szépen merevedik is tőle, de a legjobb csókolni a péniszét. Attól teljesen be tud vadulni.

Szívesen és buján csókolózunk, de ezt csak otthonra tartogatjuk, mert neki ettől mindig merevedése van. Azzal pedig muszáj valamit kezdenem...!!! :))

Kicsi arcra puszikat ad, hogy ne mocorogjon a bugyijában semmi. Ilyenkor tudom, hogy sok dolga van és én sem kezdegetek vele. (Ff. pár)

2015. aug. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nyitott fiú ***** válasza:
Persze nagyon jó csókolózni, nálunk minden szex ezzel kezdődik el sem tudom képzelni máshogy
2015. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!