Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Először is 20 éves fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először is 20 éves fiú, nagyon érzelmes, zárkózott vagyok. Nincsenek barátaim. Nem sajnáltatásképpen írom. Szeretnék újra szerelmes lenni. Viszont, hiába kezdeményezek nem foglalkoznak velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tudnék valakit szeretni. Az internetes társkeresés is kudarcba fulladt. Egyszerűen, hiába kezdeményezek semmi eredménye.


Most is épp egy film hatása alatt vagyok. Úgy szeretném, ha lenne valaki akit tudnék szeretni!

Valaki látta már a Mi lenne ha maradnék című filmet?



2015. aug. 11. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha maradnék_ ez a címe nem?
2015. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerezz barátokat, járj el velük minél többet és próbálkozz tovább a lányoknál. Előbb-utóbb össze fog jönni a dolog. Nem láttam még a filmet, de én is ajánlok neked egyet: Csillagainkban a hiba. Nagyon komoly érzelmeket vált ki az emberből, ha még nem láttad érdemes megnézni. :)
2015. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2015. aug. 11. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Hú ez egy nagyon jó film tényleg, én is hetekig a hatása alatt voltam, de ki fogod te is heverni. 18/f
2015. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt tudom neked javasolni amit a második válaszoló is javasolt. Ismerkedj, legyenek barátaid, és járj el velük minél több helyre, előbb-utóbb biztos, hogy találsz magadnak egy barátnőt.

Most én is ezt tervezem az egyik legjobb barátommal, hogy amíg még nyár van, elmegyünk egy szórakozóhelyre ismerkedni mert egyikünknek sincs barátnője.

Amúgy én is szinte teljesen olyan vagyok mint te. Zárkózott, félénk, és önbizalom hiányos is. 25 éves vagyok, egyetlen egyszer volt barátnőm az életben, és ez nagyon idegesít, ez ellen szeretnék most tenni. A haverom is ilyen.

Bár mint látod, nekem sincs szinte semmi tapasztalatom a lányoknál, de azért szeretnék neked adni egy tanácsot, mert azért sok dolognak utánajártam a nők és a csajozás terén, sokat olvastam róla, sok itteni kérdést és a rájuk érkezett válaszokat is olvastam és az ismeretségi körömben e téren történtekből is levontam jó pár következtetést.

Amit mondani szeretnék, hogy sajnos velünk is probléma van. Ezt úgy értem, hogy az olyanokkal mint te vagy én, akik félénkek, zárkózottak, érzelmesek, nagyon tudnánk szeretni egy lányt stb.

A legtöbb lánynak ez sajnos nem jön be. Persze nem mindegyiküknek, de talán a legtöbbnél ez a helyzet.

Ez a túl kedves stílus nem igazán nyerő náluk, és sokszor nekem is ezért lett szinte minden alkalommal barátzóna pozitív az eredményem. Nyilván nem látok a nők fejébe, nem hinném, hogy a kedvességet túl férfias dolognak tartanák.

Nem azt mondom, hogy legyél bunkó velük, de egy kicsit incselkedjél velük, időnként szólj be nekik szolidabb, vicces szövegekkel. Ha például megjegyzést tesz a kedvenc együttesedre, hogy te pont azt hallgatod, akkor nyugodtan visszaszólhatsz, hogy inkább mint, hogy olyanokat hallgass amiket ő hallgat.

A másik, hogy te a csillagokat is lehoznád érte az égről hozzáállást azt felesd el. Ez sem egy férfias tulajdonság. Nekem már többször is mondták, hogy azért nincs barátnőm mert túl kedves vagyok velük, amibe lehet valami mert tényleg nincs.

Valahogy az arany középutat kell megtalálni, amit valljuk be a magunkfajtáknak nem egyszerű.

De lesz aki szeretni fog téged, ebben biztos vagyok.


A Ha maradnék című filmet még nem láttam, de mindenképpen megfogom nézni :)

2015. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak sok megállapításában is igaza van.

A bunkóság nem jó, a túlzott kedvesség sem. Csak az arany középút.


Ha adhatok tanácsot, ne a külsőre menjetek, ismerjétek meg a lányokat belülről is. Ismerkedjetek hasonló érzelemvilágú csajokkal is. Bánjatok úgy velük, mint egy haverral, csak kicsit befolyásolja a viselkedéseteket az, hogy ők lányok. Tartsátok észben, hogy ők is ugyanolyan emberek, mint ti, hasonló vágyakkal, elvárásokkal, problémákkal, félelmekkel, feladatokkal.

26/f

2015. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok válaszokat! Megfogadom őket!
2015. aug. 14. 06:56
 8/11 anonim ***** válasza:

ilyen hozzáállással jó úton vagy:)

sok sikert!

2015. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
történt valami az elmúlt 1 évben?
2016. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Mármint hogy a kérdezővel is történt-e valami, nálam zajlott az élet.
2016. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!