Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nincs meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nincs meg a húdehiperszupernagyon szerelmes vagyok és "meghalok, ha már csak véletlenül megérintesz" érzés? Utólag megjöhet?

Figyelt kérdés

20/n vagyok. Eddig csak egy kapcsolatom volt 18 évesen, ami kb 3 hónapig tartott. Azóta valahogy senki nem fogott meg.

Az új párom elképesztő. Figyelmes, napi többször keres, aggódik, hogy jól vagyok-e, eszek-e rendesen, és habár játékos és szívja a vérem, meg néha cikiz, ha bénáskodok, mindezt tiszteletteljes keretek között tartja. Nem papucs, épp ellenkezőleg, nagyon magabiztos, sikeres abban, amit csinál, általában ő a társaság középpontja. És habár a teste egyáltalán nem tökéletes, mocskosul jóképű, és olvadok a mosolyáért.

De az gáz, hogy ha megérint/megcsókol az "csak" kellemes? Mármint... Nincs meg az a gyomorfelforgatós/pillangós érzés, meg nem érzem, hogy rózsaszín köd lenne. (persze... ember vagyok és főleg nő, semmi sem elég jó)

Ez később megjöhet majd, vagy jobb is, hogy nincs meg, mert így nincs.l meg a pofáraesés az érzés halványulásával?


2015. aug. 10. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Tökéletes kapcsolatod van, ne aggódj!

Nekem egyszer volt ilyen, amikor a páromat megismertem, találkoztam vele az utcán, először beszéltünk, de előtte láttam már az iskolában és iszonyatosan tetszett, és akkor megszólított az utcán, azt hittem, elájulok, remegett a gyomrom, nevetve mentem haza, boldog voltam, mint még soha!

Meg talán egyszer, amikor az első csók volt, nagyon remegtem. De az nem jelenti azt, hogy nem szeretem, ha nem érzek folyamatosan ilyeneket. Tudni kell, hogy a fél karom is odaadnám érte gondolkodás nélkül. Szóval ne aggódj. :) 21/L

2015. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem semmi problema ezzel :)

Oke, mi mar regebb ota vagyunk egyutt de nem remeg a labam ahanyszor csak ramnez!

Sot! Az elso hetekben, honapokban sem volt semmi ilyen amikor meg csak baratoo voltunk, meg ismerkedtynk meg stb.

Aztan sxepen lassan azon kaptam magam hogy dudoraszok, jo kedvem van, varom hogy mikor lathatom, hogy mikor beszelhetunk. Szepen lassan beleszerettem!

Sztem az a nagyon pilkangos, rozsaszin kodos dolog a filmekben kicsit maskepp mukodik mint a valo eletben :)

Es attol meg hogy nem repdesnek pillangok minden masodpercben a hasamban, szo szerint mondom hogy barmit megtennek erte, annyira szeretem!!

2015. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuti szinte mindenki azt fogja írni, hogy ez így tökéletes, nincs semmi probléma.

Pedig van, nem is kicsi.

Ha neked ez így elég lenne, akkor fel sem merülne benned ez a kérdés sőt, el nem tudnád képzelni, hogy bármi is hiányozhatna.

Bizony te valahol még pont erre a gyomorremegős, pillangós, rózsaszín ködös szerelemre vágysz és előbb-utóbb hiányozni fog.

Nagyon sokan olyan kapcsolatra vágynak, mint ami neked van, de te másmilyenre és itt a gond.

2015. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, nagyon szeretek vele lenni, de mikor legjobb baratnom faggatott es meghallotta h nincs rozsaszin kod, akkor olyanokat mondott, hogy akkor tuti nem o az igazi, meg, hogy akkor folosleges idot vesztegetni, meg ilyenek es elegge rosszul esett, kivancsi voltam, hogy mas is azon a velemenyen van-e, mint o.
2015. aug. 10. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első hetekben talán még normális, ha úgy mentél bele a kapcsolatba, hogy nem voltál még szerelmes. Viszont azért engem is elgondolkodtatna néhány hónap után -akkor már valószínű, hogy nem fog megjönni-, hogy mi lesz így később...
2015. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

"...meghallotta h nincs rozsaszin kod, akkor olyanokat mondott, hogy akkor tuti nem o az igazi,..."


Akkor meg a barátnődnek fogalma sincs arról, mi a szerelem, mert az igazi szerelemnek köze sincs a rózsaszín ködhöz.

Rózsaszín köd már egy csomószor volt az életembe, szerelem csak kétszer. Egyikben sem volt rózsaszín köd. A rózsaszín ködös állapotban nem a másikat szeretjük, hanem az ideálképet, amit kivetítünk rá.

2015. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
#6 -nál a pont, kedves kérdező és nagyon gondold át! Ha minden klappol vele és ez a gond, akkor ez igazából nem gond. Most képzeld el, hogy dobot Őt, majd összejössz valakivel, aki negyed annyira sem jó, de egyből lucskos lesz a bugyid tőle. Még ha így is van, a többi nem fog stimmelni... és ezen gondolkozz!
2015. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!