Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én nem hiszek abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem hiszek abban, hogy létezik a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Én azt veszem észre, hogy manapság szinte mindenki a legkisebb probléma miatt már szakít, nem alkalmazkodik senkihez, mert hogy majd úgyis eljön egyszer az Igazi... De egy csak egy hollywoodi tündérmese, egy jó kapcsolatért rengeteget meg kell tenni, és kompromisszumokat kell kötni, mert senki sem tökéletes.
2015. aug. 14. 22:24
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Kiválóan látod. Szerintem pl szerelmet felépíteni kell, nem beleesni. Akkor nincs rózsaszín köd, ami elvakítana.
2015. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
"eljön egyszer az Igazi". Ezzel általában azok az emberek nyugtatgatják magukat, akik túlságosan egoisták, és emiatt képtelenek a kapcsolataikban kompromisszumokra, közös munkára. Egyetértek a mondataiddal.
2015. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem úgy kell elképzelni ezt az állítást, hogy majd eljön a számodra tökéletes nő vagy férfi kinek mi, hanem majd jön egy olyan személy az életedben akivel kialakulhat komolyabb kapcsolat, amit majd az követ, hogy összekötitek az életeteket és együtt élitek le. Ez változik páronként, hogy mit hogyan szeretne stb, de arra ne is számítson senki, hogy a tökéletes lesz majd a másik fél. Valójában egy kapcsolat sok kompromisszummal jár, hiszen alapból már nem csak a saját érdekeidet kell nézned hanem a párodét is, de ha szereted és ő is szeret téged akkor ez általában működni szokott.
2015. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Eljonni eljon a nagy O csak megis kell tartani  szoval egy kapcsolaton persze hogy kell dolgozni . A masik amibe 10000%osan igazad van hogy telleg mindenki eldobja a masikat a legkisseb osszeveszesen is. Hala az egnek a parommal nem ilyenek vagyunk :) megtudjuk beszelni ha problank van egymassal es nem emesztjuk magunkat rajta. Egy jo kapcsolatert igenis kell dolgozni. Es eggyet ertek az elozovel h evvel a hibatlan nagy O vel telleg csak az igazi egoistak nyugtatjak magukat.(bocsi ha van benne h.i. hiba telorol vagyok :s)
2015. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Én tudom hogy létezik. az előbb nyomtam le a shift billentyűt és lenyomtam és a kis ő-tt és megtaláltam a Ő-t. MUSZÁJ volt ezt elmondanom.
2015. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Igazi .. spiritualis kapcsolodas - a Lelked Masik Fele.

Letezik.

Nem biztos, hogy mindenki eleg erett mar Hozza. Szemely szerint en olyan melyen hittem benne egesz eletemben, hogy kicsivel 30 utan meg is talaltam. Kerdezo, ha TE nem hiszel benne, biztos lehetsz benne, hogy nem fogtok talalkozni. Igazabol szived joga ;)

2015. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokáig én is azt hittem nincs ilyen, míg meg nem ismertem párom, persze tisztában vagyok vele, hogy senki sem tökéletes, nekem ő mégis az lett. Elfogadjuk egymást, hibáival együtt, szeretjük és tiszteljük egymást, már lassan 4 éve; barátom, társam, szeretőm. Sok §z@rságot megéltünk, de jókat is, volt, hogy a humor segített. Nem esik nehezünkre kompromisszumkötés sem, hisz szeretjük egymást. Ezért vagyunk egy pár, ha van valami megbeszéljük és megoldjuk.


"Ha az életben boldog akarsz lenni, tanulj meg egy embert hibával szeretni, mert ha olyat keresel kibe hiba nincs, más világot válassz, mert a Földön nincs!"

37N

2015. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek benne. Van egy ismerősöm, aki 1000-el oda van a férjéért, de ha a dolgok mélyére nézünk, akkor csak azért, mert eleve egy sérült lélek, aki kapcsolatfüggő, másrészt a hapsija pénze fontos számára. Hiába kérdeznék rá, hogy "Tényleg megtalálta a nagy Őt a férfi személyében?", rámondaná, hogy "Igen", de nem fejtené ki, hogy miért.

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy mi emberek találunk ki különböző sablonokat, hogy "nekem" miért ő a nagy Ő, ami csak a saját lelkünk megnyugtatására kell: önbecsapás az egész.


Igen, nagyon igaz, hogy a kapcsolatok ápolásra szorulnak, és ettől lenne sikeres a dolog.

"Minden kapcsolat rászorul egy kis karbantartásra. Legyen az a legapróbb gesztus..., vagy ott folytatjátok, ahol abbahagytátok. A lényeg, ha igazán szeretsz valakit, akkor könnyen meghozod az áldozatot." /Dokik/

2015. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!