Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hiszek még a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hiszek még a szerelemben első látásra. Vajon létezik még ilyen vagy csak a szép romantikus filmekben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik, csak nagyon ritka, főleg a mai világban...

De ne agg föl, ha nem keresed, akkor fog jönni! :)

2008. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is letezik...Hisz az en reszemrol is ez volt a jelenlegi parommal. Most mar 5 honapja vagyunk egyutt es nagyon szeretjuk egymast:)
2008. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne most kevesebb mint régebben? nekem volt már benne részem. nem volt viszonzott de mellékes:))
2008. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, ezt tapasztalatból mondom:)Megláttuk egymást egy fiúal, én gyorsan otthagytam miatta az akkori páromat, összejöttünk, és már több mint két éve boldog párkapcsolatban élünk.Neked is hasonló szépeket kívánok:)
2008. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik:)),én nekem is szerelem volt első látásra a barátommal:)),és már akkor tudtam h.ő kell nekem:)),és ő az én igaz szerelmem!!!és azóta már 2 éve együtt vagyunk:))
2008. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik :-)
2008. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak elsőre, vagy soha. Ja és hím vagyok, szóval akkor biztos, hogy lányoknál is :)
2008. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp túl voltam az első házasságomon, amikor egy disco-ban találkoztam egy lánnyal, akinek elsőre a szeme tetszett meg! Beszélgettünk, fél órával később már lassúztunk, másnap kirúgta a pasiját! Azóta a feleségem, két gyönyörű gyerekünk van! A szerelem tart már 15 éve! Azt mondja semmit nem bánt meg! Én se!
2008. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátommal igy voltunk...habár semmi nem jött össze elsőre...most pénteken volt egy éve, hogy előszőr láttuk egymást...csak úgy egymás mellett ültünk egy parkban (kéát külön padon) Ő azt mondta utólag, h olyan minha ezer éve ismert volna valahonnan...én igyanezt éreztem...később (3 hónap múlva) találkoztunk egy másik parkban, Ő gitározott, én odamentem (ilyet sosem csináltam előtte) akkor megtanitott egy számot gitározni nekem, rá 2 hónapra lett a barátom úgy igazán...imádjuk egymást, már 9. hónapja:) hiszem h nekem Ő az EGYETLEN:) remélem TE is megtalálod
2008. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem igen létezik ilyen!Én tavaj nyáron egy kiránduláson találkoztam a mostani párommal.Egy szemközti nyaraloban voltak bulit tartottak és áthivtak minket bulizni és attol az estétöl fogva együtt vagyunk!Most lesz 1éve és azota is imádjuk egymást!
2008. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!