Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó a közös facebook profil?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a közös facebook profil?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó.
2015. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért, mire jó a privát fézbukprofil?
2015. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyű.
2015. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
privát se jó semmire, közös se jó semmire. :D
2015. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
értelmetlen dolog
2015. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk alapvetően egy romantikus alkat vagyok, de azért mindennek van határa. Ha valakik ezzel fejezik ki, hogy mennyire boldogok együtt, és milyen szerelmesek az már inkább gusztustalan.
2015. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki mondjuk egy olyan névvel van fenn, hogy "Sawada Tsunayoshi" akkor a két egyébként a képen felismerhetetlen arc, mivel mindkettő előnytelenül van oda állítva. Akkor tudd már, hogy ki az... közben meg lehet hogy Pista a 8.ból, akit évekkel ezelőtt láttál utoljára.
2015. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz dolog. Aki ilyet ki akar erőszakolni a párjával azt csak azért teszi, hogy minden lépését ellenőrizhesse. Aki önszántából bele megy egy ilyenbe az jó nagy marha.
2015. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A pàromról még fotó sincs fenn,nemhogy közös profil. Ez magánszféra szerintem, egy kapcsolatnak nem ez a lényege.
2015. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vannak így fent, mert így tartják a kapcsolatot a rokonaikkal, ismerőseikkel és nem akartak ezért külön profilt csinálni, mert másra úgy sem használják
2015. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!