Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy ember megtud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ember megtud változni ennyire, vagy mindig ilyen elmebeteg lesz?

Figyelt kérdés
Egy és fél évig jártam pasimal, teljesen normális volt minden.Aztán eldurvultak a helyzetek elröl inkább nem szeretnék írni.Náluk laktam, nem akart haza engedni, mindig megszökve tudtam csak eljutni haza.De mindig visszamentem hozzá egyre durvább lett.Úgy kezelt mintha a tulajdona lennék.De szerettem bármit csinált.Pár hónapja nagy nehezen haza jöttem.Megszakitotam vele minden kapcsolatot.Újra kezdtem a sulit azt hiszem kezdem magam túltenni mindenen, de kiderült hogy folyamatosan figyeli a facebook profilomat.(Sose szerette amugy ha facezek vagy bármit csinálok amivel emberekel kapcsolatos.Féltékeny volt mindenkire,lányokra is, pedig nem vagyok biszex.) Szóval figyelt, haverjainak lehord,nem tudja magát túltenni.Mikor vissza mentem az anyja mutatot egy füzetet.Oda minden bele volt írva, miket írtam ki, mikor voltam a barátnöimel.( Mert ugye kiírtam, vagy képet csináltam velük és felraktam).Pár hétig járt egy lányal de nem ment vele.Ezért szakitotak, mivel engem szeret.Aztán párnapja elkezdtem vele beszélgetni írt egy másik közösségi oldalon.Azt mondta csak barátok legyünk, bele mentem, hogy így hátha nem ocsáról másoknak.De már ma kezdte azt hogy mi összetartozunk...Szerintetek mit tegyek szakitsam vele meg újra a kapcsolatatot? Vagy egy ember megtudna ennyire változni szerintetek? A legtöbb közös ismerösünk azt mondja elmebeteg amit csinál, ebben egyetértek velük.

2014. jan. 15. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jársz ha végzel vele!
2014. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minek kezdtél el újra beszélni vele?! -_- Te is elmebeteg vagy.
2014. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A srác veszélyes. Szakíts meg vele MINDEN kapcsolatot. Facebookon töröld az ismerőseid közül.

Aztán ha zaklat jöhet a távoltartási végzés.

2014. jan. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A facebook-on állítsd be, hogy csak az ismerőseid lássák azt amit kiraksz. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne beszélgess vele.
2014. jan. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a füzetes dolog elég durva. Én paráznék ettől a sráctól. Tényleg szakíts meg vele minden kapcsolatot. Én tuti azt tenném.
2014. jan. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

NE beszélj vele!! A barátság meg kamu duma, nehogy bevedd!Folytatni akarja veled azt a sok mocsokságot.

Azzal, hogy mit mond másoknak, ne foglalkozz! Úgy is tudni fogják, hogy baj van a fejével, nem hinném, hogy elhiszik neki! Buta vagy, ha ezek után is beszélni fogsz vele! Ez nem normális viselkedés, hidd el, jobb ha még facebookrol is tiltod!!

2014. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"megtudna ennyire változni szerintetek?" hogy lehet valaki ennyire naiv. meg fog változni, mert a kor előrehaladtával még rosszabb lesz. de te 125* is bedőlsz neki. de nem baj, ezért tartoztok ti össze. minden szemét embernek kell valami szerencsétlen akin kiélheti a hajlamait.
2014. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meg tud ennyire változni? Nem az emberek nem változnak ilyen mértékben. A csávó enyhén szólva elmebeteg, de amúgy te is az vagy, ha visszamész hozzá, de akkor is, ha ezek után barátkozol vele.


Elmondom, csak egy lépésre vagy attól, hogy bezárjon akaratod ellenére a házba, és össze vissza verjen. Már csak azért mondom, mert nem te vagy az első akinél láttam ezt megtörténni.

2014. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket messziről kerülni kell, és kb. max bottal hozzányúlni de a bot is legyen legalább másfél méteres, és jó vastag, hogyha próbálkozik valamivel akkor jól tudd verni vele.
2014. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol tiltsd le, és kártya csere. Ha elmenne hozzátok ne engedd be. Még egy fél évig minimum zaklatni fog, de utána feladja. Sajnos tudom, hogy miről beszélek. Én csak barátkoztam egy sráccal a neten, mindössze kétszer találkoztunk, amikor megmondtam, hogy nem akarok vele lenni, mert a beteges ragaszkodása ijesztő. Nem bírt leállni, megkeresett otthon is, a munkahelyen is, bújkált a környékünkön, kocsiban aludt, hogy láthasson pár percre is. Az iwiw profilján kint volt a képem, még egy fél évig. Fenyegetett, mindenféle szörnyű dolgokkal.Társkereső oldalakon álreggel írkált, és lesett. Az exemet megkereste, azt már meg sem mertem kérdezni, hogy mit beszéltek. Sajnos egy kezeletlen elmebeteg hálójába kerültél.
2014. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!