Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok a párotok skypejá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a párotok skypejába vagy más közösségi oldalán nézelődni? 21L

Figyelt kérdés
Én nem. Csak szöget ütött a fejembe, mikor láttam, hogy 20 partnere is van, pedig közeli haverja, akikkel skypeol vagy 4-5 van, ott a család, az max. 3 + 1, aki én vagyok. De ez max. 9. Én bízom benne, de valahol ott van bennem, kik a többi 10?
2015. aug. 17. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha érdekel, megkérdezem tőle, ki-kicsoda, és ő elmeséli. Ennyi.
2015. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg és kész.
2015. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rákérdezni, csak eszembe jutott.
2015. aug. 17. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:

2 barátnőmnél néztem bele, szakítás lett a vége.

Azóta inkább nem nézem.

2015. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatba van privát szféra, amit vagy elfogadsz vagy elbúcsúzol békességben. Ha a barátod önként megmutatja Neked a privát levelezését, akkor máskor is rákérdezhetsz a dologra, de felhatalmazás nélkül kutakodni más magánügyeibe, levelezésébe az nem korrekt.

Anno a párom belenézett a telefonomba még a kapcsolatunk legelején....azonnal le is ültünk megbeszélni. Azt mondta kíváncsi volt, hogy kivel beszélek napközben...erre azt válaszoltam, hogy kérdezze meg tőlem, és ha úgy gondolom akkor majd beavatom az elhangzottakba.

Nagyon jól teszed, hogy bízol a párodban...hiszen azért vagy pont éppen vele. A féltékenykedés, kutakodás pillanatok alatt megmérgez bármilyen kapcsolatot, szóval ha lehet, ne csináld!! Ha nem vagy biztos magadban, hogy a párod azért van melletted mert szeret, akkor kérd meg hogy jobban éreztesse ezt Veled.....mást nem tehetsz.

Gondolj abba bele, hogy Te hogy viselnéd fordítva mindezt....szerintem durcis lennél, ha más kutakodna utánad.

2015. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Soha nem mernék semmijébe kutakodni. Arra a szintre nem süllyednék... De az előző barátnője mellett cseverészett más lányokkal is...:/ Szóval csak féltem. :(
2015. aug. 17. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy félted, az természetes dolog. Ha őszintén bízol benne, ezt akár még el is mondhatod neki - megeshet, magától ad választ a dologra, konkrét kérdés nélkül. :)


Én párom közösségi fiókjába egyszer-kétszer másztam bele, még a kapcsolatunk elején. Régóta tudtam a hozzáféréseit, már azelőtt, hogy együtt voltunk (barátok voltunk, sokszor kért meg, hogy nézzek meg egy levelet, stb...), és mivel tudtam, hogy két volt barátnője is zaklatja, nem bírtam a kíváncsiságommal. Mert bár azt mindig elmondta, hogy beszélnek, azt sosem, hogy mit. :)

Szerencsére én nem találtam semmi olyat, ami miatt aggódni kéne, utána egyszer egy beszélgetés során előjött a bizalom témakör, én magam tettem szóvá neki, hogyha nagyon ellenőrizgetni akarnék, igen könnyen bejutok bárhova... :) Utána záros határidőn belül megváltozott a jelszó. Őszintén, még örülök is neki, kísértés nincs (oké, akkor azért rágtam a kefét, nesze neked fene nagy bizalom :D), azóta hosszú idő telt el, ugyanúgy együtt vagyunk. :D Akkor "pillanatnyi elmezavarnak" belefért, amúgy nem másznék bele a privát szférájába. Ha olyannal beszél, ami rám is tartozik, úgyis elmondja. :)


Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy nem vagyok piszok féltékeny a nőismerőseire, de elég jól leplezem, nem kell, hogy tudjon róla. :)


25N

2015. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, bár ismerjük egymás minden jelszavát. Olyan viszont volt már, hogy ő kért meg, hogy lépjek be és nézzek meg valamit. Olyan is volt, hogy rákérdeztem egyik ismerősére, hogy ő kicsoda, ebből mi soha nem csinálunk sem titkot, sem ügyet.
2015. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!