Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oldalakon érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakon érdemes nézelődni, ha az ember szeretne elmélyedni a PUA-ban?

Figyelt kérdés
Gondoltam, megkérdezem itt, talán akad szakértő.

2015. ápr. 7. 00:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pua.hu alap!
2015. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A PUA a Pick-Up Artist rövidítése. Vagyis egy művészet, amihez tehetség kell.
2015. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akinek alapból tehetsége van, az a natural és nincs szüksége rá. Én eddig ezt hallottam.
2015. ápr. 7. 00:33
 4/16 anonim ***** válasza:
21 convention.
2015. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

fúú te...

-.-

A pua nem szól másról mint a nők alázásáról és idomításáról... Elolvastam egy randi előtti tanácsadást egy olyan férfitól, aki ezt követi....hát ha velem így viselkedne egy férfi a randin ...nemhogy következő randi nem lenne, de az első 15 percben lépnék le.


Kb ez a pua alapeszméje

"minden nő ugyanolyan, ha egy nő mégis más, akkor keress olyat, aki ugyanolyan" -.- zseniális

2015. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom mit olvastál, de nagyon félreértetted, a PuA nem erről szól, sőt!
2015. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

á nem. Egyáltalán nem arról szól. Végülis csak arról van szó, hogy vannak praktikák , amik MINDEN nőnél beválnak AKÁRMILYEN pasi veti be őket ... ez rohadtul lealacsonyító a nőkre nézve. Nem értem miért hiszik egyesek azt, hogy a női nemhez van használati utasítás. Nem vagyunk egyformák!

És a PUA pont erre megy rá...

2015. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ne hallgass azokra akik elolvastak par idezetet..


a pua lenyegeben arrol szol hogy segit a sikertelen onbizalomhianyos embereknek felszarkozni es megismerni a baratnojuket. en is igy szedtem osze a 3eddigi baratnomet.


namarmost mint ahogy tanarokbol vannak jok es rosszak ugy itt is vannak jok es hiteltelenek, akik hulyesegeket mondanak. plane ha az onjelolt oktato epp egy onbi hianyos probelas emberbol lesz..


de maganak a puanak tobb szaz irodalma van vilagszerte es guruja. kivalaszhatod a szamodra legobban illot es tetszot.. sztem nezz at alaposan mindent. lenyegeben rengeteg noknel sikeres fiatalamber irta le a tapasztalataid es meglatasait, ennyi az egesz.


magyarokbol nagyon jo zsedenyi csaba kulcs a nokhoz konyve.

2015. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Hol lehet megtalálni? Már több könyvesboltban/antikváriumban néztem, de nem volt ott meg.
2015. ápr. 7. 01:29
 10/16 A kérdező kommentje:

65 %

Ha nem lennének a tesztjeitek, hanem egyszerűen csak elkezdene veletek beszélgetni veletek az ember és mivel szimpatikus, vonzódni kezdenétek hozzá, akkor máris nem lenne szükség a PUA-ra.

2015. ápr. 7. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!