Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Lányok! Ti járnátok egy olyan férfival aki szereti az animéket, szeret számítógépezni, de mellette ha az idő engedi akkor eljár nézelődni a természetbe, és rendesen rátok is szakít időt? 22/F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak ha OnePiece és Dargonball-fan :D

Amúgy szerintem ez az animézés dolog nem veszélyes ha nem vagy otaku >.<

Meg manapság már mindenki látott már. Most tudnék olyat sorolni amiről nem is gondolnátok hogy anime és nem sima animáció :)

Amúgy manapság ki nem szeret számítógépezni. A természetbe járás előny és a figyelem is :D

18/L

2013. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem vagyok hatalmas nagy anime fan, de azért a Dragonball-t ha nem ismerném az szégyen lenne számomra, de ne kérdezd hogy melyik részben ki verekedett, kivel. :D Én mostanában a Hokuto No Ken-t, az Excel Sagát néztem. :)
2013. ápr. 4. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy anime rajongó, de láttam egy párat a kultuszok meg kihagyhatatlanok.

Az Ezüstnyíl (silverfang) is az és hát nagy kedvencem :)

Amit írtál azt nem ismerem...

Meg egy réteg a Bragonball-on, Pokemonon, Inuyashan stb nőtt fel

2013. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is a pokemonon, a Dragonballon, az Inuyashán, és a Moon Sailor-on, tehát én se vagyok annyira elveszve anime téren. :D Sőt még tagja vagyok egy olyan fórumnak ami RPG játékokkal, és animékkel foglalkozik. :)
2013. ápr. 4. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni , full ugyanilyen vagyok csak 3 évvel fiatalabb , tavaly találkoztam egy lányal akivel azóta együtt élek , animefan , szeret gamelni sőt , egy focicsapatnak szurkolunk és még az ízlésünk is egyforma pl zenei téren . Csak makk kell hozzá hogy jó helyen és jó időben legyél :D
2013. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez mind szép és jó, de sajna akik mostanában visszaírtak nekem, azoktól egy fél ország választ el sajna. :S
2013. ápr. 5. 14:34
 7/7 anonim válasza:
Persze hogy persze,az tökéletes lenne...
2013. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!