Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök azt mondaná nektek, hogy még fiatalnak érzi magát a veletek való elköteleződéshez, és úgy érzi, még meg kéne ismernie másokat is?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
K_vára örülnénk neki.
2015. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki, hogy én is így vagyok vele.
2015. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre szerinted mit lehet mondani?
2015. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira gáz. Akkor minek vág bele egy kapcsolatba? Nekem van egy lány ismerősöm aki előbb kiélte magát aztán megtalálta élete párját és már gyerekeik is vannak. Az ilyen ne akarjon addig kapcsolatot amíg nem érzi késznek magát rá.
2015. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy akkor miért jött össze velem.
2015. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Rendben, akkor ne is lássalak"
2015. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy mi a fa**t keres mellettem és hogy meri rabolni az értékes időm?! Ha így jön bárki össze velem, egy átkozott másodpercet sem érdemel meg az életemből!

Úgy kivágnám, mint macskát szarni!


24/F

2015. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!